Nenechte si ujít páteční nákupy na Aliexpressu

0

Dnů, kdy si snadno uděláte radost za málo peněz, není moc. A jeden takový se právě blíží. Aliexpress chystá na pátek 11. 11. velké slevy, a když k tomu využijete ještě cashback portál, budete nakupovat dost výhodně.

Co takhle pořídit si nějaký nový šperk, novinku do šatníku či elektronickou hračku? A nepotřebujete už náhodou nakupovat na Vánoce? Jistěže ano! A to je právě důvod, proč e-shopy na podzim nabízí výhodné slevové akce. V nejbližší době nás tedy čekají:

  • 11. 11. – Aliexpress Day,
  • 15. – 16. 11. – Den dopravy zdarma ve vybraných českých e-shopech,
  • 25. 11. – Black Friday.

Den dopravy zdarma je český nápad, ale zbylé dva nákupní svátky jsou celosvětové. O Aliexpress Day bude nejspíš velký zájem, takže si ho určitě nesmíte nechat ujít. Spousta zboží bude levnější až o 50 %. Když budete vybírat pouze produkty s dopravou do ČR zdarma, pořídíte spoustu věcí opravdu za hubičku. Navíc je teď dostatečně brzy na to, aby vám ze zahraničí stihly přijít do Vánoc, máte tedy možnost pojmout pátek 11. 11. jako den pro nákup vánočních dárků.

 

Ještě více vám pomůže ušetřit cashback portál

Když vám nebude vadit pár kliknutí navíc, ušetříte ještě 5 % z celkové ceny nákupu. Tuto šanci vám poskytuje cashback portál Plná peněženka.

Funguje to tak, že se zaregistrujete na Plné peněžence a poté přes odkaz zamíříte na Aliexpress. Tam si vyberete zboží, objednáte jej a po objednání se vám do virtuální peněženky v Plné peněžence vrátí 5 % z utracené částky. Kdykoliv pak budete chtít, necháte si virtuální peníze vyplatit na svůj účet.

 

Cashback funguje celoročně

Cashback portál funguje celoročně a spolupracuje se stovkami obchodů včetně známých Mall.cz, Kasa.cz či Bonprix.cz. Stačí, abyste si vždy při nákupu vzpomněli, že na web musíte zamířit přes Plnou peněženku. Jen tak se peněženka spáruje s e-shopem a připíše se vám provize.

V ČR tento model ještě není příliš rozšířený, avšak v USA a Velké Británii využívá cashback asi 20 % lidí. Že vás zajímá, kdo to platí? To je jednoduché. Peníze dávají přímo e-shopy, v nichž nakupujete. Pro ně je to totiž forma marketingu, jež jim přivádí zákazníky.

Takže nezapomeňte. Registrujte se na www.PlnaPenezenka.cz a v pátek nakupujte. Už teď na Aliexpressu u zboží vidíte, kolik bude stát při páteční slevě, můžete si tedy předem vyhlédnout výrobky, které si objednáte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno