Čím, vás překvapí vychytávka jménem kombinovaný závěs?

0

Závěsy a záclony mají v našem interiéru ničím nezastupitelné místo. Zútulňují ho, dodávají mu styl a chrání před působením venkovního hluku či světla. A to rozhodně není málo. Ani žaluzie či rolety nedokázaly vytlačit tyto jedinečné kousky do pozadí. Naopak je donutily zdokonalit se ve svých nedostatcích a nabízet tak ještě dokonalejší a nápaditější řešení pro každý interiér.

 

Rozlučte se s bílou

Dekorační záclony nenásilně oddělí náš osobní prostor od exteriéru. Zaoblí hrany v místnosti, otupí strohý vzhled a dodají bydlení punc něžnosti a harmonie. Monotónní bílé záclony ozvláštněné nanejvýš zajímavým krajkovým motivem však už dávno nejsou v kurzu. Sáhněte raději po okouzlující paletě módních pastelových barev, kterým prostupující světlo dodá efekt katedrální vitráže. Zvolte si barvu podle své nálady nebo zamýšlené atmosféry v místnosti. Červená povzbudí, zelená uklidní, modrá utlumí.

 

V hlavní roli stín

Potřebujete-li spíše funkční kousek textilie, který ochrání vaši domácnost třeba před palčivým poledním sluncem, pak vsaďte na dekorační závěsy v mnoha variantách a provedeních zdobené kvalitním digitálním tiskem na nosném základu pečlivě zpracované bavlny s vysokou gramáží a sametově hebkým povrchem.

Nejmodernější digitální technologie vás potěší především precizním provedením detailů tisku a ostrými hranami, díky nimž se do sebe barvy nikde nevpíjejí a neprolínají. A bát se nemusíte ani údržby. Všechny kvalitní dekorační závěsy lze bez potíží prát v pračce při teplotě 30 °C.

Náš tip: Dokonalého dojmu dosáhnete, když zvolené závěsy vhodně zkombinujete se stejně laděnými dekoračními polštářky. Vždyť jsou to právě takové drobné detaily, které nakonec rozhodují o tom, jak se ve svém bydlení cítíme.

Závěs i záclona v jednom funkčním prvku

Hledáte doplněk, který by stačil vašemu dynamickému životnímu tempu a bez kompromisů nabízel jemnou ochranu před okolním světem i plnohodnotné zatemnění? Pak vsaďte na kombinované závěsy propojující vlastnosti záclon i závěsu do jednoho harmonického prvku.

Nenechte se omezovat ve svém životním tempu a pozvěte k sobě domů jedinečnou paletu decentních barev kombinovaných závěsů. Budete překvapeni jejich variabilitou a krásou s příjemnou cenou jako bonusem. Dejte přednost kvalitě a vpusťte do svého bydlení svěžest moderních trendů se vším všudy!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno