Zrcadlové skříňky sluší každé koupelně – v bytě, na chalupě i v práci

0

Ačkoliv se zdá být neuvěřitelné, kolik času mladí i postarší lidé stráví v koupelně, nejvíce času jim zabírá většinou prostor kolem koupelnové zrcadlové skříňky. Pokud jsou ve skříňce ukryty kartáčky, pasta, holicí potřeby, hřebeny, kartáče a další zkrášlovací pomůcky, je logické, že se kolem skříňky obyvatelé bytu motají velice často. V případě, že je skříňka opatřena ještě zrcadlem, především dámské osazenstvo bytu věnuje času u zrcadla ještě nějakou tu minutku navíc. Fénování, úprava vlasů, nasazování náušnic, řetízků a pak finální úprava make-upu se prostě bez zrcadla neobejdou.

 

Skříňky v koupelně opticky zvětší prostor a ještě ukryjí hygienické potřeby

Existují koupelnové zrcadlové skříňky různých typů a rozměrů, proto se bez velkých obtíží vejdou do každého koupelnového prostoru. Na skříňkách je skvělé to, že nejen že za zrcadlo uschováte všechny hygienické potřeby, menší textilie a podobně, ale ještě se vám díky zabudovanému zrcadlu krásně opticky zvětší prostor. Nezapomeňte při věšení zrcadlové skříňky v koupelně zohlednit otevírání dvířek samotného nábytku, aby nedocházelo ke zbytečným třecím plochám, když se například otevřou dveře do koupelny dovnitř a tak dále.

Vyberte si zrcadlovou skříňku do koupelny tak, aby vám skvěle ladilo s interiérem, dalším nábytkem i sanitou. Není nic horšího než krásný desénový a funkční kousek nového nábytku nepadne k ostatním dispozičním strukturám – vaše nová koupelnová skříňky by mohla působit jako pěst na oko! Skříňky se zrcadlem krásně padnou do moderních bytů, starších chalup, výborně poslouží i v pracovní dílně či administrativních místnostech a jejich koupelnových příslušenstvích. Zajistěte svým zaměstnancům pohodlí i při zkrášlování během pracovní doby, pořiďte jim skříňku se zrcadlem!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno