4 tipy, jak si poradit s výběrem školních potřeb pro prvňáčka jednodušeji

0

Chcete si letos usnadnit nákup všech nezbytných potřeb pro školáka? Jděte na to chytře. V článku najdete 4 praktické rady na nové vychytávky a inspiraci, díky které si celý proces zařizování zpříjemníte a usnadníte.

 

Nákup s předstihem i na poslední chvíli

Ať už nakupujete s dostatečným předstihem nebo na poslední chvíli v srpnu, vždy si rozmyslete, co je potřeba pořídit. Vyhnete se tak bezcílnému bloumání po stránkách obchodu či zakoupení nepotřebných věcí. Pro nákup před začátkem školy využijte předem připravené seznamy rozdělené podle věku dítěte. Usnadníte si hledání jednotlivých položek a zmenšíte riziko, že na něco zapomenete.

 

Vyberte dobře školní tašku

Základním bodem celé výbavy do školy je rozhodně taška. Důležitá je hlavně školní aktovka pro prvňáčka. Kvalitní školní aktovky mají ergonomické bederní popruhy, aby byla váha plné tašky rozložena rovnoměrně. Všímejte si i reflexních prvků. U školního batohu pro starší děti také sledujte anatomicky tvarovaná záda pro ochranu páteře a k podpoře správného držení těla. Ramenní popruhy by měly být nastavitelné, aby si dítě mohlo přizpůsobit jejich délku.

 

Sadou školních potřeb si urychlíte nákup

Perfektní metodou, jak si urychlit čas a dilema při výběru jednotlivých prvků, jako jsou desky na sešity, penál a podobně, je pořízení jedné celé sady. Sety jsou často tvořeny i s batohem, takže k sobě všechno krásně ladí, což určitě ocení i vaše dítě.

 

Bohatý výběr při nákupu na internetu

A kde to všechno nakoupit? Pestrou nabídku školních potřeb od kvalitních výrobců a s praktickými radami k tomu najdete v internetovém obchodě. Pokud si nebudete vědět rady, jsou k dispozici odborníci, kteří vám doporučí vhodné varianty potřeb a pomůcek do školy právě pro vaše dítě. K výběru na e-shopu www.detskyeshop.cz nezapomeňte přizvat i samotné děti, aby si vybraly, co se jim líbí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno