full screen background image

4 tipy, jak si poradit s výběrem školních potřeb pro prvňáčka jednodušeji

Chcete si letos usnadnit nákup všech nezbytných potřeb pro školáka? Jděte na to chytře. V článku najdete 4 praktické rady na nové vychytávky a inspiraci, díky které si celý proces zařizování zpříjemníte a usnadníte.

 

Napište si seznam všeho, co potřebujete

Pokud chcete pořídit všechno najednou a vyhnout se několika dalším nákupům, kdy vždy přikoupíte chybějící věci, připravte si seznam. Inspiraci najdete na stránkách internetového obchodu, kde můžete využít základní seznam a upravit si ho podle vlastních potřeb. Najdete zde několik variant podle toho, do jaké třídy jde vaše dítě. Pomůcky pro první a druhý stupeň se totiž liší a položky jsou téměř všechny rozdílné.

 

Vyberte dobře školní tašku

Základním bodem celé školní výbavy je rozhodně taška. Důležitá je hlavně aktovka pro prvňáčka, která by měla splňovat všechny nároky na pohodlné nošení i dostatek místa pro uložení všech pomůcek a svačiny. Prohlédněte si novou kolekci školních tašek plnou novinek a vylepšení pro lepší manipulaci.

 

Sadou školních potřeb si urychlíte nákup

Perfektní metodou, jak si urychlit čas a dilema při výběru jednotlivých prvků, jako jsou desky na sešity, penál a podobně, je pořízení jedné celé sady. Sety školních potřeb jsou často tvořeny i s batohem, takže k sobě všechno krásně ladí, což určitě ocení i vaše dítě.

 

Pohodlný nákup na internetu

A kde to všechno nakoupit? Buď se můžete vydat do víru města a nakupovat v klasických kamenných obchodech, kde se budete o výhodné nabídky a dobrou školní výbavu přetahovat s dalšími rodiči, nebo vše potřebné pohodlně nakoupíte z pohodlí domova přes internet. Nebojte se k výběru přizvat i samotné dítě, které si vybere, jak by mělo co vypadat, a zároveň případně doplní seznam toho, co do školy skutečně potřebuje. Nákup školních potřeb může být zábavný, když víte, jak na to.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *