5 dárků, které vaše děti ocení

0

Chcete potěšit své děti a přemýšlíte, co jim udělá největší radost? Může to být zážitek, vytoužená hračka nebo taky designové dárky. Překvapte nejmenší dárkem, který nečekají a nezapomeňte na originální balení tak, aby hned nepoznaly, jaký dárek se skrývá v balícím papíře.

1) Vysněná hračka

Nejlepším dárkem je splnění tajného přání nebo vytouženého dárku. U dětí je to často jednoduché, protože si řeknou, po čem touží a proč. Pokud víte, že máte doma dítě, které například touží po nějaké hře, stavebnici nebo jiné konkrétní hračce, zkuste mu toto přání splnit. Samozřejmě, že děti by neměly dostat vše, na co si ukážou, ale při hledání vhodného dárku je dobré řídit se podle toho, co si obdarovaný opravdu přeje.

2) Design i praktická stránka

Mezi oblíbené dárky například prvňáčků patří školní aktovka pro prvňáčky, a to včetně kompletní školní výbavy. V takové rozhodně nesmí chybět batoh na přezůvky a tělocvik, školní penál, svačinový box a láhev na pití. Pořiďte svým dětem předškolní nebo přímo školní set pomůcek a zpříjemněte jim tak začátek školní docházky.

3) Zážitek

Chybu neuděláte ani se zážitkem. I když děti mají rády dárky, které můžou rozbalovat, zkuste jim připravit dětský den v oblíbeném parku, v dětském centru, kde nechybí houpačky, skluzavky ani prolézačky nebo je vezměte například na výlet do Disneylandu, případně Legolandu. Některé děti ocení návštěvu zoo, jiné dají přednost sportům nebo adrenalinové zábavě.

4) Oblečení

Při výběru oblečení myslete nejen na oblíbené barvy, ale také designové potisky. Stejně jako u oblečení zvolte oblíbený potisk i u zdravého školního batohu. Určitě si sami vzpomínáte, jak jste si vybírali oblečení a doplňky k němu a pokud jste milovali například modrou barvu, že růžové jste se vyhýbali obloukem. Zkuste dětem vybírat na oblečení to, co se jim líbí a nebojte se jich zeptat, co je pro ně pohodlné a v čem se cítí dobře.

5) Moderní dárky

V moderní době se samozřejmě setkáte i s touhou dětí mít co nejdříve vlastní dotykový telefon, tablet nebo notebook. Na takto velkém dárku se domluvte i s ostatními členy rodiny a pořiďte jej třeba na kulaté narozeniny nebo za odměnu při hezkém vysvědčení.

Snažte se své děti vést k tomu, aby byly spokojené, ale zároveň aby nebyly rozmazlené. Vybírejte dárky, které jsou hravé, interaktivní a zároveň edukativní. Zkuste je naučit zabavit se jak na tabletu, tak v přírodě a vy sami jim buďte příkladem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno