5 kousků módního pekla, které se nosily v minulých letech

0

Každá doba sebou nese určité módní výstřelky, které se s odstupem času zdají směšné a člověk se občas při prohlížení starých fotek stydí. Kolikrát tyto šílené kousky oblečení po několika letech vstoupí zase do módy. Které kousky však byly totálním módním faux pas?

 

1. Skate boty

Počátek nového tisíciletí byl zahájen módou, nad kterou mnozí lidé dodnes kroutí hlavami, avšak obchody se oblečením na skate si mnuly ruce. Velmi populárním totiž bylo nosit ke každému outfitu skate boty. Kalhoty, tepláky, sukně i šaty – tyto boty se nosily prostě ke všemu.

 

2. Bokové kalhoty

Noční můra všech maminek, které dbaly na to, aby si jejich dcery nenachladily ledviny. Bokové kalhoty byly velkým hitem, který se v České republice držel dlouho. Samy o sobě tyto kalhoty nejsou tak špatné, avšak musí se umět nosit. Vždy k nim totiž patří delší top nebo svetřík. To se však neshodovalo s tehdejší módou, kdy bylo trendy k bokovkám nosit krátká tílka. Výsledkem bylo lezoucí dámské spodní prádlo, což je faux pas, které se v módě neodpouští.

 

3. Všechno z džínoviny

Další z řady nesmyslných módních výstřelků bylo zahalit se do džínoviny. Jako by nestačili klasické jeansy – k dokonalému outfitu náležela i džínová bunda a džínová kabelka, popřípadě džínové lacláče.

 

4. Kalhoty na půl žerdi

Tato móda se dotýkala pánů. Po vzoru známých a slavných rapperů platilo, že čím níže jsou kalhoty, tím víc je to cool. Vzhledem k tomu, že zároveň v této době přestávají být populární slipy, ale na vrchol vyletěly pánské trenýrky či pánské boxerky, součástí módy bylo pánské spodní prádlo co nejvíce vytažené.

 

5. Zvonáče

Poslední ze série hrůzných módních kousků jsou zvonové kalhoty. Nejenom, že zakrývaly kompletně obuv, ale také nevzhledně rozšiřovaly nohy. Majitelka takových kalhot, která neměla ideální míry, docílila akorát toho, že se jí nohy opticky rozšířily.

Také jste byly nadšené nositelky některého z těchto módních výstřelků, nebo raději zůstáváte u svých oblíbených modelů, navzdory módním trendům?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno