full screen background image

Anti-aging pleťové krémy – které jsou ty nejúčinější?

Najít ten nejlepší krém, který by účinně potlačil projevy stárnutí pleti nebo jim dokonce úplně předcházel, není vůbec jednoduché. Obyčejný tester v drogerii vám většinou mnoho nenapoví, protože je nutné účinky sledovat dlouhodobě. Vyzkoušely jsme proto některé anti-aging pleťové krémy za vás a vybraly pro vás ty nejúčinnější.

 

NIVEA CELLULAR ANTI-AGE FILLING DAY SPF15

Naše první volba mířila přímo do českých vod za osvědčenou a tradiční značkou Nivea. Obsah kyseliny hyaluronové, keratin a extrakt z magnolie slibují obnovení buněk hluboko v pleti a ochranný faktor 15 zase doplňuje péči ochranou proti slunečnímu záření, jenž způsobuje tvorbu vrásek a pigmentových skvrn.

Po rozbalení krému nás zaujala jemná vůně, pro výrobky Nivea tak typická. Nicméně některým kolegyním to spíše připomínalo vůni pro miminka, tedy nic, co by si každý den chtěly roztírat na tvář. Konzistence krému NIVEA CELLULAR ANTI-AGE FILLING DAY SPF15 je velmi jemná, dobře se nanáší a rychle vstřebává. Na dotek byla pokožka hladší již po první aplikaci a po prvním týdnu jsme zaznamenaly také větší vypnutí a lesk. Po ukončení testování zaznamenala většina žen úbytek především drobných vrásek u úst a okolo očí, naopak na pigmentové skvrny neměl krém účinek téměř žádný. Objevily se také problémy při aplikaci na citlivé oční okolí (kam ale krém správně nepatří). Potěšila nás také příznivá cena.

DERMACOL 3D HYALURON THERAPY

Tento krém díky obsahu čisté sférické kyseliny hyaluronové a silným protivráskovým komplexem slibuje rychlé obnovení 3D struktury pokožky a vyplnění vrásek, čímž má tvořit alternativu k hyaluronovým injekcím.

Jde o produkt určený pro smíšenou pleť. Kolegyně s citlivou pokožkou na něj reagovaly pozitivně, naopak majitelky suché pleti úplně spokojené nebyly. Vypnutí pleti, kterým se krém pyšní již po prvním použití, pro ně totiž bylo příliš intenzivní. Aplikace byla opět velmi rychlá, vůně spíše neutrální. DERMACOL 3D HYALURON THERAPY se osvědčil při vyrýsování kontur a pozorovaly jsme i úbytek vrásek, přičemž ty opravdu hluboké se alespoň zmenšily. Opět nás potěšila cena.

CLINIQUE REPAIRWEAR UPLIFTING

Do třetice jsme se rozhodly sáhnout do trochu jiného soudku. Přípravek CLINIQUE REPAIRWEAR UPLIFTING je cenově poněkud jinde, než předchozí dva. Byly jsme proto zvědavé, jestli budou účinky lepší.

K roztírání a aplikaci není třeba nic vytknout. Vůně je střídmá a nevtíravá. Všechny typy pleti krém snášely dobře – možná i díky velmi malému množství, které je nutné použít (krém vám tak velmi

dlouho vydrží). Konečné výsledky se lišily. Zatímco část kolegyň pozorovala výrazný úbytek vrásek již po týdnu a s nadšením tvrdí, že žádný jiný krém už nikdy používat nebudou, u jiných bylo mizení vrásek o něco méně intenzivní. Každopádně, pokud bychom ho kupovaly příště, určitě by to bylo na stránkách internetové parfumerie Elnino.cz, kde je cena přípravku mnohem lepší než v lékárnách nebo běžných e-shopech.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *