full screen background image

Anti grafitový nátěr, spolehlivá ochrana proti útočným sprejům. Čištění fasád Praha 2

Bohužel, spousta lidí, kteří žijí ve velkých městech, berou graffiti jako už samozřejmost každodenního života. Já jsem se ale do Brna přestěhovala z vesnice, a když jsem ty čmáranice všude viděla, byla jsem dost znechucená, Připadala jsem si jako v Bronxu. Ještě více jsem se o tuto problematiku začala zajímat, když jsem si koupila dům ve středu města a opravdu jsem nechtěla, aby ten humus skončil i na zdech mého nového domu.

29278431 - graffiti on wall

Zkoumala jsem proto internet a objevila firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti, čištění fasád Praha 2, která nabízí nejen odstranění graffiti Praha, ale také antigraffitovou ochranu proti sprejerům. Antigraffitový nátěr je účinnou ochranou proti vandalismu. Vytvoří na fasádě ochranný film, který zabrání hloubkovému usazení spreje do omítky. Z takto ošetřené fasády se graffiti snáze odstraňuje.

Antigraffitová ochrana navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura. Sama jsem to vyzkoušela a nemůžu si to vynachválit. Protože jednou se skutečně vážně na zdi objevila ošklivá čmáranice, ale lidé z A SERVIS mě jí potom zbavili během mrknutí oka, protože to nevyžadovalo vůbec žádnou práci. Potom, autoři patlanice viděli, že jejich „uměleckého dílo“ nemělo zrovna dlouhodobý charakter, už se na zdi nic neobjevilo.

Jsem proto velice spokojená a všem služby této firmy doporučuji, protože je to investice, která se určitě vyplatí, zvlášť, pokud chceme žít někde, kde se máme cítit jako doma a ne jako někde ve vandalském skladišti, kde by se člověk bál ke zdi i jen přiblížit, natož se o ni třeba opřít.

Kvalitní služba mytí oken, čištění výloh, fasád. Práce ve výškách Praha 3

Plahočit se po oknech na vratkých schůdkách není nic příjemného asi pro nikoho, takže se mytím oken vyhýbáme a děláme to opravdu jen tehdy, když už zoufale volají po vyčištění. Ale jednou nám kamarádka, ať si je necháme vyčistit od úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí výloh, oken Praha 3, výškové práce, protože má s nimi dlouhodobé zkušenosti a vždy s nimi byla prý velice spokojená. Řekli jsme si s manželem, že to tedy vyzkoušíme.

25151707 - window cleaner using a squeegee to wash a window

Zavolali jsme jim a domluvili se na termínu, kdy k nám přijedou zajistit mytí oken. Vedoucí realizace zakázek nám maximálně vyšla vstříc a našla pro nás termín, který nám nejvíce vyhovoval. Na smluvený termín k nám přijeli tři pracovníci firmy a okna za pár hodin umyli. A byli jsme vážně překvapeni, s jakou rychlostí dokázali okna umýt, a to tak, že se leskla jako zrcadlo.

Doma jsme vždy klasicky stříkali spreje a leštili, myli octovou vodou, ale nikdy jsme nedosáhli takového výsledku. Dále umyli i rámy. Okna se nám lesknou, žádné čmouhy a všechno za krátkou dobu – co víc si přát? Já bych se s okny rozčilovala celý den a zaměstnanci z této firmy to zvládli za necelé odpoledne. Úklidovou firmu A SERVIS LIPKA a její službu mytí oken Praha všem vřele doporučujeme, protože jsme s nimi byli spokojení ve všech ohledech a to dle našeho názoru i za velmi příznivou cenu.

Alespoň pro mě, protože jestli si mám vybrat mezi tím, jestli budu šplhat po oknech, nebo si připlatím, tak si připlatím, protože je to investice, která se vážně vyplatí. Okna jsou po nanesení jejich impregnace čistá velmi dlouho a nevyžadují už potom prakticky žádnou péči.

 


TAG


Jeden komentář u “Anti grafitový nátěr, spolehlivá ochrana proti útočným sprejům. Čištění fasád Praha 2

  1. Slávek napsal:

    Perfektní službu ,čištění fasády od graffit malůvek poskytuje A SERVIS LIPKA a je to naprosto perfektní doporučuji Slávek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *