full screen background image

Antigraffitová ochrana – zázrak moderní doby!

Řešili jste někdy problém dnešní doby – graffiti? Já ano. Jsem správce budovy městského úřadu. Nacházíme se ve středu města a jelikož má budova velké venkovní plochy a mnohá zákoutí, tak jsme velkým lákadlem pro nájezdy sprejerů.

56389400 - entrance of an abandoned building covered in colorful graffiti

Už jsme na naši budově měli spoustu graffiti, které jsme si vždy nechali nějakým způsobem odstranit. Nikdy ale nebylo odstraněno dokonale. Vždy po něm zůstaly nějaké šmouhy či stíny, které prosvítaly skrz nový nátěr na fasádě. Když jsme před rokem dělali zateplení a celkovou rekonstrukci fasády, rozhodli jsme se, že budeme chtít na fasádu nanést i nějakou prevenci proti graffiti.

Hledal jsem tedy firmu, která by nám takovou ochranu zařídila. Podle všech recenzí, doporučení a hlavně podle ohlasů spokojených zákazníků mně vyšla nejlépe firma A SERVIS LIPKA s.r.o.

Firmu jsem zkontaktoval a domluvili jsme si schůzku, aby si vše mohli naměřit a nacenit moji poptávku. Hned další den přijeli dva zaměstnanci této úklidové firmy a vše si důkladně naměřili. Ještě týž den mi byl zaslán na e-mail finanční návrh a při druhém telefonátu jsme rovnou domluvili termín realizace. V daný termín dojeli zaměstnanci firmy přesně ve stanovený čas a ihned se pustili do práce. Po dvou hodinách měli tzv. antigraffitový nátěr nanesený.

Byla to kvalitní, rychlá práce a s firmou jako celkem probíhala komunikace na vysoké úrovni. Hlavně, kdykoliv se znovu na naši budově objeví graffiti, firma A SERVIS LIPKA zajistí do 14 dní odstranění graffiti se 100% úspěšností a zdarma nanese na daná místa novou vrstvu antigraffitové ochrany. Jejich servis je tedy opravdu bezkonkurenční a v případě dalších problémů, jak s graffiti nebo čímkoliv jiným, už vím na koho se obrátit.

Na čištění koberců volte jen mechanické strojní tepování

S manželkou bydlíme v rodinném domě, kde dříve žila moje maminka. Po její smrti jsme se do domu přestěhovali a začali jsme ho trošku předělávat podle svého. Jedno z mála, co jsme nechali původní, byly krásné koberce dovezené ze zahraničí. Už byly dost zašlé a plné nečistot, tak jsme se pustili do jejich čištění a navrácení do původního stavu.

27261989 - furnished luxury living room with leather ottaman view of fireplace with tv and built-in cabinet

S čištěním koberců jsme však neměli žádné zkušenosti a také podle toho vypadal výsledek.

Rozhodli jsme si zavolat na pomoc úklidovou firmu, která používala extrakční metodu čištění koberců.

Jelikož jsme v tom byli neznalí, mysleli jsme si, že je účinná metoda. Bohužel přišlo jedno velké zklamání. PO uschnuté byly koberce flekaté a nebyly důkladně vyčištěné. Moc velký rozdíl oproti našemu domácímu čištění to nebyl. Byli jsme nešťastní.

Podělili jsme se s naší nepříjemnou zkušeností na internetové diskuzi a byla nám doporučena konkurenční firma A SERVIS LIPKA s.r.o., která extrakční metodu zásadně nepoužívá a my už víme proč. Chemie se totiž u této metody nedostane tak hluboko do struktur koberce a díky tomu se nedá dosáhnout takových výsledků jako s jejich strojovou, hloubkovou metodou čištění koberců.

S firmou A SERVIS LIPKA jsme se tedy domluvili na termínu realizace. V daný termín zaměstnanci úklidové firmy dojeli včas a ihned se bez zdržování pustili do práce. Jak slibovali, použili strojovou, hloubkovou metodu čištění koberců, pomocí které zbavili koberce veškerých a hlavně hloubkových nečistot. Koberce také vydezinfikovali a navrátili jim jejich původní vzhled a barvu. Vše už konečně dopadlo podle našich představ.

Kvalitně odvedená práce, seriózní přístup zaměstnanců a cenová nabídka jejich služeb, to je důvod proč si vybrat firmu A SERVIS LIPKA. Opravdu to umí a určitě ji budeme dál doporučovat.
3 x komentováno u “Antigraffitová ochrana – zázrak moderní doby!

 1. Aneta Čenková napsal:

  Dobrý den,

  je možné nanést antigraffiti nátěr také na plast nebo na sklo? Předem díky za odpověď.

 2. Hana Doláková napsal:

  Dobrý den,

  dokáže váš kotoučový stroj vyčistit i koberec s vyšším vlasem? Děkuji za odpověď.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den paní Doláková,

   koberec s vyšším vlasem není pro náš kotoučový stroj vůbec žádný problém. Dokáže jej hravě vyčistit.

   Přeji hezký den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *