Ašwaganda pro seniory: Jak podporuje zdraví a vitalitu ve vyšším věku

0

Slyšeli jste někdy o blahodárné bylině zvané Ašwaganda? Pokud ne, nevadí, rádi vám o ní řekneme. Jedná se o keř, jehož kořen je tím, co je na něm nejdůležitější. Hojně se vyskytuje v Evropě, Asii i Africe. V České republice je čerstvý kořen nedostatkovým zbožím velmi těžce k dostání, naštěstí dnešní průmysl dokáže získat extrakt, který je dostupný v podobě tinktur, prášku, tablet nebo kapslí.

Komu je doporučena Ašwaganda užívat

Pravidelným užíváním Ašwagandy lze pomáhat člověku v každém věku. Dnes se však zaměříme na seniory, kterých dokáže podpořit zdraví a vitalitu.

Zdraví a vitalita ve vyšším věku

Není tajemstvím, že lidé ve vyšším věku mají problémy s větší únavou, naštěstí jim většinou nic nebrání v tom, aby odpočívali více, než lidé školou a prací povinní. Pokud je ovšem netrápí bolest kloubů, neurologické bolesti nebo problémové spaní. V těchto oblastech však dokáže pravidelné užívání Ašwagandy výrazně pomoci. Dále je perfektní na snižování únavy a nápomocná i při chronických zánětech. V neposlední řadě pomáhá ke zlepšení soustředění a také paměti, snížení hladiny cukru v krvi, udržování normální hladiny cholesterolu a fyzické vytrvalosti.

Kde je Ašwaganda k dostání

V internetovém obchodě Herbs Energy je dostupný kvalitní a přírodní doplněk stravy Ashwagandha 800 mg, kterou je doporučeno užívat po dobu alespoň 3 měsíců, kdy jsou její účinky 100%. Vzhledem k tomu, že se jedná o 100% přírodní extrakty, řeší příčiny problému, nikoliv pouze jejich důsledky. Počítejte proto s tím, že první účinky nepocítíte hodinu po užití první kapsle. Pozitivní na tom však je, že účinky tohoto všeléku jsou dlouhodobé. Kapsle jsou vhodné také pro vegany, osoby s celiakií a intolerancí na lepek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno