Bydlet v centru metropole uprostřed přírody? Rezidence Prachnerova

0

Současné nároky moderní klientely jsou zcela zřejmé. Každý by si přál mít kousek od domu přírodní scenérii plnou životních cyklů a zároveň se nevzdalovat od důležité infrastruktury. Vytvořit tak ideální podmínky k životu pro celé rodiny i s dětmi je stále náročnější. Projekty jsou tak mnohem složitější a v konečném důsledku předesílají impozantní řešení kombinace občanské dostupnosti a plnohodnotného odpočinku. Na první pohled to vypadá jako zdánlivě neuskutečnitelný projekt, ovšem když se k tomuto úkolu posadí ti nejpovalenější s IP Polná, vznikají lukrativní rezidence.

Podívejme se například na jeden z nejnovějších počinů, který byl zrealizován pod aktuálním názvem Rezidence Vítkovka ve vyhledávané lokalitě Žižkov. Zde se kloubí nejmodernější stavební technologie za současného dodržení kultivace prostředí rezidenčních výstaveb. Díky tomu vznikla malá zelená oáza v samotném centru oblíbené lokality.

Naprosto totožné charakteristické znaky sebou nese i zcela nový nadějný projekt společnosti IP Polná. Je po pečlivém prozkoumání zasazen do oblíbené a dynamicky se rozvíjející oblasti v části na rozhraní mezi Smíchovem a Košířů. Na samém počátku těchto výstaveb byli lidé hlavního města trochu na rozpacích ze zásahu do vzhledové podstaty města. Jakmile se dočkali prvních výsledků, změnili svůj názor. Praha díky těmto rezidencím dostává originální atmosféru.

Rezidence

Prachnerova samozřejmě nabídne důmyslný systém rekuperace vzduchu, který zajistí filtry druhé generace. Ty dokážou nastolit mnohem lepší podmínky k dlouhodobému životu. Dalo by se s klidem říci, že ovzduší v této části Prahy bude tak snesitelnější, zdravější a podepíše se i na kvalitě zdravotní kondice. Rezidence klientům nabídne unikátně vyřešené rozdílné dispozice předložených bytových jednotek.

 

Bytové dispozice

Rezidence sestává z jednoho moderního bytového domu s odlišnou bytovou infrastrukturou od nejnižších nároků až po prostorné jednotky s nádherným výhledem na celou Prahu. Kromě jiného se při výstavbě neopomnělo na zachování krajinného rázu společně s obstojnou připraveností pro bydlení celoživotního charakteru. Bytový dům je složen s osmi pater a celkovým počtem 118 bytů. Dispozičně se lze ucházet o bytové prostory od 1+kk až po 4+kk. První čtyři patra se stanou s převážného pohledu obsazeny menšími dispozicemi. V posledních patrech pak nalezneme prostorné mezonetové byty – k nim náleží i velké terasy s individuální možností vytvoření zahrádek.

Architektura bytového domu

Zaoblený moderní dům s jemným odstínem šedi dokonale zapadá do přednastavené architektonické podstaty zdejšího okolí. Příjemné bydlení je podpořeno technologickou raritou v podobě posuvných integrovaných panelů na lodžiích. Za pomocí této unikátní technologie si každý majitel přizpůsobí podmínky s ohledem na svit slunce. Dům tedy nemá definitivní podobu a vždy se bude měnit v závislosti na počasí a aktuálních potřebách nájemníků.

 

Občanská vybavenost

Důležitým atributem a důkazem dobře zvoleného místa pro výstavbu rezidence se stává občanská vybavenost. Lidé chtějí bydlet na první pohled stranou rušných ulic a na druhou stranu to nemýt daleko do obchodů, úřadů nebo k doktorovi. Tyto podmínky zvládá Prachnerova na jedničku. V těsné blízkosti se nachází všechny důležité denní služby, parky, sportovní centra, nemocnice i školy. Pouhých pár minut je v dojezdové vzdálenosti obchodní centrum Smíchov popřípadě Zličín. V blízkosti rovněž nechybí ani kulturní vyžití nebo špičková zdravotnická zařízení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno