Chcete na hory, abyste si užili zimní přírodu i sporty? Vsaďte na Nízké Tatry

0

Je mnoho míst, kde se můžete v zimě vydat s vidinou, že zde bude krásně bílo, zimně, budete si moci užít spoustu lyžování, koulovaček, skyingu, běžkování, bobování, sáňkování, procházek i aktivit v teple interiéru. Ne vždy se nám ale tyhle přání splní. Pokud chcete jistotu, že budete spokojeni s ubytováním, obsluhou, kuchyní, sportovním vyžitím, wellness službami, vydejte se na Slovensko a navštivte oblíbený hotel Nízké Tatry s názvem Björnson.

Bezkonkurenční ubytování v krásných Tree houses

Ještě dokonalejší pocit z dovolené můžete mít, když se ubytujete poněkud netradičním způsobem. Chcete-li běžný hotelový pokoj vyměnit za něco jiného, potěší vás skvělé apartmány Liptov. Oficiálně nesou název Björnson Tree houses a najdete je stejně jako celý hotel v lyžařském středisku Jasná v Nízkých Tatrách. Jedná se o nové, unikátní ubytování, které je stylové, minimalistické. Jde o dřevěné chatky umístěné přímo v lese. Budete kousek od okolních sjezdovek, což je pro mnohé obrovsky přínosné. S vědomím, že se nebudete na sjezdovku trmácet x kilometrů je skvělé.

Jestliže vás cestuje víc, uvítáte možná možnost propojení dvou chatek, čímž vznikne prostor nabízející až 8 plnohodnotných lůžek.

Ubytovat se však můžete i běžnějším způsobem. Hotel Björnson nabízí ubytování v původním hotelu, ve Ville i v Hostelu. Celková kapacita je tak 216 lůžek.

Na webových stránkách bjornsonka.sk můžete absolvovat i virtuální prohlídku, což vám jistě usnadní rozhodování, zda se vydat právě sem. V Tatrách se ale jedná o jeden z nejznámějších a nejvíce využívaných ubytovacích komplexů.

Pokud se ubytujete v Jasné, v komplexu Hotelu Björnsonka, budete jistě spokojeni a zařadíte mezi návštěvníky, kteří se zde chtějí podívat znovu, nebo se často vrací.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno