full screen background image

Chcete nastartovat svoji kariéru?

mba

Máte slušnou práci, ale víte, že to není úplně ono? Toužíte po lepším uplatnění, chcete v životě ještě něco dokázat? Začněte vzděláním. Když budete mít nadstandardní znalosti, firmy se na vás budou koukat jinak a nabídnou vám lepší práci. Spolu s tím přijde vyšší plat.

Velmi oblíbenou formou postgraduálního studia, se kterým je možné začít v jakémkoliv věku, je studium MBA. Možná jste o něm slyšela – je světovou senzací a už i v Česku jsme objevili jeho kouzlo. MBA je totiž postavené úplně jinak než výuka, jak ji znáte například z vysoké školy. Zaměřuje se spíše na praxi a praktické využití nabytých znalostí a rozhodně není jen o nudném učení faktů nazpaměť.

 

Kdo MBA využije?

Každý, kdo má ambice působit na manažerských a vedoucích pozicích. Na konkrétním oboru nezáleží, protože při studiu si volíte mezi několika specializacemi (např. zdravotnictví, veřejná správa, mezinárodní vztahy a evropská studia). Důležité je, že titul MBA je uznáván po celém světě. Zaměstnavatelé ho vnímají jako jasný signál, že jste ochotní se samostatně vzdělávat.

 

Škola, co vás připraví na úspěch

V případě, že se rozhodnete jít studovat, dobře si vyberte školu. Podle té se totiž bude odvíjet styl výuky. Doporučit můžeme Cambridge Business School, která nabízí kvalitní a zároveň velmi flexibilní studium. Škola vlastní několik akreditací (International Education Society, European Association for Distance Learning, The European Assocation for Business Studies, Ministerstvo vnitra České republiky atd.), absolventi si velmi chválí individuální přístup lektorů.

Škola také bere ohledy na vaše časové možnosti. Celé studium trvá 1 rok, osobně však musíte absolvovat pouze čtyři setkání, která vždy probíhají v sobotu. Zbytek zvládnete z pohodlí domova díky e-learningu. Studium si prostě rozložíte dle svých časových možností, takže není problém jej skloubit se současným zaměstnáním a starostí o rodinu.

Výběr zaměření MBA na Cambridge Business School je rovněž obrovský. Programů mají několik, nejbližší studijní cyklus otevírají v říjnu. Pokud se přihlásíte do 10. srpna, získáte navíc mimořádnou slevu. Není tedy čas váhat, seberte odvahu a započněte svou cestu za lepší kariérou.

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *