full screen background image

Čím udělat radost ženě?

Říká se, že ženu květinou neurazíš. Ale kdo by chtěl ke svému svátku, narozeninám či výročí dostávat pořád to stejné? Pokud potřebujete získat pár dobrých tipů a netradičních nápadů, jste právě tady na správném místě..

Jistě víte, že inspirace na dárek pro ženu není nikdy dost. Žebříčku oblíbenosti vévodí kosmetické produkty a nejrůznější doplňky do kuchyně. Ty mohou být buď designové nebo s užitečnými vychytávkami, které každodenní provoz v kuchyni usnadní a zefektivní.

Prkénko na sýr s poklopem, užitečný nástroj na domácí těstoviny nebo designová sada talířů jako z Pohlreichovy restaurace mohou být to pravé. Miluje obdarovaná šperky? Pak zapátrejte po krásných šperkovnicích. S těmi se snadno trefíte do vkusu (na rozdíl od módních doplňků) a pohled na elegantní a půvabné tvary majitelce dárku zaručeně pokaždé zvedne náladu.

TIP: Chcete-li darovat se šperkovnicí i nějakou drobnost do její výbavy, seznamte se velmi dobře s vkusem té, pro níž bude určena. Letmý pohled do toaletního stolku nebo pečlivé studium každodenních outfitů vám dobře napoví.

 

Módní dárky sází na jedinečnost

Chcete se odlišit a darovat ženě některý z výjimečných kousků do jejího šatníku? Koupit oblečení jako dárek je všeobecně velmi těžké. Musíte vědět, co zrovna „frčí“ a kam se vydat na nákup. Punčochy s 3D technologií mohou být velmi dobrým tipem. Velikost punčoch se snadno určuje a výběr možnost obrázků, potisků a stylů je skoro nekonečný. Na 3D nedají dopustit módní blogerky ani kritici. S takovým dárkem tedy určitě vedle nešlápnete.

3D punčochy jsou:

  • nápadité
  • stylové
  • jednoduše IN

Ty kvalitní také velmi dobře drží na těle a mohou pomoci vytvarovat nožky do rafinovaně-elegantních tvarů. 3D efekt se hodí stejně dobře pro běžné i slavnostní příležitosti, stačí ho zkombinovat s odpovídajícím oblečením a doplňky.




Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *