Čím udělat radost ženě?

0

Říká se, že ženu květinou neurazíš. Ale kdo by chtěl ke svému svátku, narozeninám či výročí dostávat pořád to stejné? Pokud potřebujete získat pár dobrých tipů a netradičních nápadů, jste právě tady na správném místě..

Jistě víte, že inspirace na dárek pro ženu není nikdy dost. Žebříčku oblíbenosti vévodí kosmetické produkty a nejrůznější doplňky do kuchyně. Ty mohou být buď designové nebo s užitečnými vychytávkami, které každodenní provoz v kuchyni usnadní a zefektivní.

Prkénko na sýr s poklopem, užitečný nástroj na domácí těstoviny nebo designová sada talířů jako z Pohlreichovy restaurace mohou být to pravé. Miluje obdarovaná šperky? Pak zapátrejte po krásných šperkovnicích. S těmi se snadno trefíte do vkusu (na rozdíl od módních doplňků) a pohled na elegantní a půvabné tvary majitelce dárku zaručeně pokaždé zvedne náladu.

TIP: Chcete-li darovat se šperkovnicí i nějakou drobnost do její výbavy, seznamte se velmi dobře s vkusem té, pro níž bude určena. Letmý pohled do toaletního stolku nebo pečlivé studium každodenních outfitů vám dobře napoví.

 

Módní dárky sází na jedinečnost

Chcete se odlišit a darovat ženě některý z výjimečných kousků do jejího šatníku? Koupit oblečení jako dárek je všeobecně velmi těžké. Musíte vědět, co zrovna „frčí“ a kam se vydat na nákup. Punčochy s 3D technologií mohou být velmi dobrým tipem. Velikost punčoch se snadno určuje a výběr možnost obrázků, potisků a stylů je skoro nekonečný. Na 3D nedají dopustit módní blogerky ani kritici. S takovým dárkem tedy určitě vedle nešlápnete.

3D punčochy jsou:

  • nápadité
  • stylové
  • jednoduše IN

Ty kvalitní také velmi dobře drží na těle a mohou pomoci vytvarovat nožky do rafinovaně-elegantních tvarů. 3D efekt se hodí stejně dobře pro běžné i slavnostní příležitosti, stačí ho zkombinovat s odpovídajícím oblečením a doplňky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno