full screen background image

Čisté okolí domu? Jak na to?

Čisto, čisto, čisto? Jak to ale zvládnout, zejména když máte velkou rodinu, dům i zahradu? Pojďte si udělat z úklidu okolo domu zábavu. Možná by se mohlo zdát, že čištění venkovní dlažby nebo kamenné zídky okolo zahrady, či cestiček v blízkosti zahradního jezírka, je spíše mužská práce, ale je to tak snadné, že to zvládne většina z nás. A navíc, je to zábava, která Vás bude naplňovat radostí z dobře odvedené práce. Stačí si pořídit šikovného pomocníka.

 Cestičky okolo domu, na zahradě, chodníček kolem bazénu i terasa potřebují pořádnou očistu. Zapomeňte na zahradní hadice, kýbl s vodou nebo kartáč. Veškerou práci si výrazně ulehčíte s vysokotlakým čističem, který má ve srovnání se zahradní hadicí 6,5 krát menší průtok vody. Existují dokonce i takové vysokotlaké čističe, které mohou používat dešťovou vodu ze sudu, jezírka, potoka nebo jiných alternativních zdrojů. Jejich použití je díky tomu nejen rychlé, ale i šetrné k přírodě. Umí vyvinout vysoký tlak, ale díky regulovatelnému výkonu můžete proudem vody čistit i křehčí materiály, aniž byste se museli bát, že by došlo k jejich poškození. Samotná práce s myčkou je velmi intuitivní a snadná. Přístroj pouze připojíte k vodovodnímu kohoutu nebo použijete nasávání s filtrací z alternativního zdroje, zasunete zástrčku do elektřiny a můžete se pustit do úklidu.

Tohle vše, a ještě o něco více umí vysokotlaký čistič Kärcher K 5 Full Control Home (doporučená cena 10 990 Kč), který má ve výbavě bohaté příslušenství pro čištění různých povrchů. Je vhodný pro pravidelné čištění středně silných nečistot. Sílu tlaku lze jednoduše nastavit na pracovním nástavci s LED displejem.

Nazelenalé dlaždice okolo bazénu budou zase zářit tou správnou barvou. Silný proud vody dokáže rychle uvolnit a spláchnout lišejník nebo mech. Stejně tak snadno se zbavíte i plevele na cestičkách. Tak se nemusíte lopotit v kleče a zbavovat se trs po trsu mechu nebo i jiného plevelu, který si od jara našel místo ve skulinkách mezi dlaždicemi či kameny.

Abyste mohli být na okolí svého domu hrdí, stačí si jen zvolit správné pomocníky. U Kärcheru si můžete vybírat ze široké škály tlakových čističů (myček).

Užijte si podzimní dny a práci na zahradě a okolo domu svěřte spolehlivým pomocníkům, kteří velký kus práce zastanou za vás!

Potřebujete více informací, chcete vidět, jak uklízíme? Bližší informace naleznete na www.karcher.cz, nebo na našem blogu www.svetcisteni.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *