full screen background image

Dámy, oprášily jste pletací box po babičce a scházejí vám pletací jehlice

Objevili jste doma nekonečné množství skvělých klubíček i ještě „nezaklubíčkovaných“ přízí po babičce nebo po mamince a chtěli byste oprášit zašlou slávu pletených oděvů? Není problém. Nemusíte se složitě pídit po nejbližší galanterii, které jako by zmizely mávnutím kouzelného proutku z povrchu zemského, internetová prodejna za vás vyřeší jakýkoliv nedostatek. Jednoduše si zde seženete jehlice pletací, a to jehlice kruhové kov, jehlice ponožkové, jehlice pomocné prohnuté, jehlice rovné, jehlice rovné plast, se kterými vykouzlíte i sebesložitější střihy. Z vašich šikovných rukou postupně vzejdou šály, budou následovat čepice, poté už se budete moci pustit do rukavic, ponožek, ponč, svetrů i vestiček.

 

Spolu s jehlicemi si můžete objednat i jehly k ručnímu či strojovému šití

Pamětnice ještě vzpomínají na fronty před trafikami za doby minulé, kdy na stánky přicházely magazíny Burda. Podle střihů z Burdy si dámy a slečny šily modely, které v běžné prodejně rozhodně nesehnaly. Dnes už střihy seženete na internetu, přece jen ty z Burdy by byly hodně „retro“… A stejně jako střihy se dají sehnat látky a galanterie, jehly – jehly strojové, jehly ruční, a nitě či další potřebné pomůcky. Nebojte se oprášit starý šicí stroj, uvidíte, že s novou jehlou bude šlapat jak hodinky.

 

Knoflíky, druky a patentky jsou nezbytné pro zdárné dokončení trendy střihu

Už jste se úspěšně dopracovali k poslednímu zapošití švů a zaentlování, obšíváte knoflíkovou dírku – když v tu zjistíte, že knoflíky požadovaného tvary, velikosti a barvy vám prostě scházejí… Nezoufejte si, specializovaný e-shop má knoflíky, patentky, druky nebo zipy. S nimi už bude vámi ušitý model perfektní! Porozhlédněte se po širokém sortimentu, možná vás bude vystavená galanterie inspirovat k novým nápadům a dílkům.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *