Design garážových vrat může být jedinečný

0

Mít vlastní garáž, kam můžeme schovat své auto před nepřízní počasí i případnými zloději je vždy výhoda. Aby byla garáž bezpečná, potřebuje kvalitní garážová vrata. Ta jsou v současnosti nejen ochranným prvkem, ale také designovým doplňkem celého domu.

Touha po jedinečnosti

U starších domů můžeme často vidět garáž s oprýskanými či zrezivělými vraty, což rozhodně není hezký pohled. I když garážová vrata používáme denně a někdy i vícekrát, bereme je jako samozřejmost a nevěnujeme jim moc pozornosti. Při nutnosti výměny nebo zřizování nové garáže si ale chceme zlepšit i exteriér domu a tak vybíráme vrata i s ohledem na jejich design. Nově postavené domy pak mívají vrata už z moderních materiálů, často se ale od těch sousedových téměř neliší. Jak mít pěkná garážová vrata a zároveň být originální? Můžeme se vrhnout na jejich výzdobu nebo malbu svépomocí, to ale znamená riziko poničení povrchu a také nejistý výsledek. Profesionální digitální tisk garážových vrat vám umožní mít na svých vratech do garáže téměř jakýkoli motiv.

Obdiv sousedů

Na svá garážová vrata si díky moderní technologii tisku můžete dát třeba malůvky svých dětí, fotografii domácího mazlíčka nebo obrázek pláže s palmou. Z běžnějších motivů jsou pak oblíbené imitace dřeva, geometrické a abstraktní vzory nebo třeba i jednobarevná vrata v barvě fasády domu.

Mít na vratech jakýkoli motiv umožní tisková technologie, která využívá inkoustový tisk a následné vytvrzení UV lampou. Pro zvýšení odolnosti proti UV záření i otěru se pak celý povrch vrat nalakuje matným PUR lakem. Vlastní design s potiskem Duraprint tak může z vašich vrat do garáže udělat umělecké dílo, které budou obdivovat sousedé i kolemjdoucí.

Mít to hezké chceme nejen doma, ale i ve svém okolí. Garážová vrata jsou jednou z ploch, kterou můžeme proměnit v designový doplněk celého domu a zahrady a ještě vytvořit úsměv na tváři ostatním.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno