Diagnostika zdravotního stavu

0
Futuristic image with human eye with blue iris and matrix texture.

V současnosti existuje velké množství diagnostik, které zkoumají zdravotní stav člověka. Mezi ty nejznámější patří například irisdiagnostika, která zkoumá zdravotní stav člověka podle zkoumání jeho oka, pak také reflexní diagnostika nebo například NLS diagnostika, pomocí přístroje Metatron.

 

Reflexní diagnostika

Tento druh diagnostiky je velmi rozšířený. Díky tomuto způsobu diagnostiky lze velmi přesně zjistit aktuální stav lidského organismu, a s velmi příznivými výsledky i nahlédnout do budoucího vývoje zdraví člověka.

Reflexní diagnostika pracuje tlakem prstů na reflexní body a plošky, které se nacházejí na chodidlech. Na základě tohoto zkoumání dokáže odhalit různé poruchy, dysfunkce, a také další problémy s orgány lidského těla.

Při léčbě nalezených možných poruch pak využívá hlavně tradiční čínskou medicínu, moderní medicínu a také nejnovější vědecké poznatky. Díky reflexní diagnostice tak můžete odhalit i příčiny různých nemocí, které zpočátku nemají typické symptomy nebo se projevují jiným a neobvyklým způsobem.

 

NLS diagnostika

Tento druh diagnostiky pracuje pomocí přístroje Metatron. Díky tomuto vyšetření si uděláte snadno obrázek o svém zdravotním stavu, aniž byste museli obíhat množství doktorů a ambulancí. NLS diagnostika byla zpočátku vyvinuta k přesnému a komplexnímu vyšetření kosmonautů.

Tato diagnostika dokáže odhalit nejen nemoci, ale také parazity, bakterie, viry a další jiné problémy ve vašem těle. Součástí diagnostiky je i 3D vyšetření, které je bezbolestné, bezpečné a dokáže ukázat i dědičné nemoci.

Vyšetření se provádí pomocí senzorů, které vypadají jako sluchátka. Umístí se na hlavu v oblasti spánků, nemusíte se svlékat ani nejste prosvěcování, jedná se o bio rezonanci. Poté se výsledky zobrazí graficky a kontroluje se aktuální zdravotní stav, lokalizují se patologická ložiska a vyšetřují se také buňky. Mimo jiné se můžete dozvědět o problémech s páteří.

 

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno