full screen background image

Dokonalý make-up potřebuje perfektní podkladovou bázi a kvalitní štětce

Make-up by měl být naší druhou kůží, to se ale často neděje. Také potkáváte na ulici ženy, jejichž vzhled je všechno jen ne přírodní? A bojíte se, že občas vypadáte také tak? Poradíme vám, jakých chyb se při nanášení make-upu nejčastěji dopouštíte a na co si dát příště pozor.

Báze pod make-up by neměla chybět v žádné kosmetické skříňce. Ale je smutnou pravdou, že řada žen o ní sice už slyšela, ale do její koupě se příliš nehrne. Přitom dobře použitá podkladová báze je malý zázrak, který naší pleti rozhodně prospívá.

 

Báze pod make-up, která je nejlepší?

Nejdříve si řekneme, co vlastně báze pod make-up umí. Především připraví pleť na finální nanesení make-upu a prodlouží jeho trvanlivost. Vyhladí vrásky a menší nerovnosti a nedokonalosti pleti a v neposlední řadě ucelí finální podobu make-upu (mimochodem, ten se vyplatí nanášet zhruba dvě minuty po aplikaci báze).

Ženy s vrásčitou pletí by měly vybírat snadno roztíratelné výrobky, například ty od L’Oréal nebo Korres. Ženy s mastnou pletí a ucpanými póry by měly hledat přípravky oil free a ženy s matnou pletí zase báze pod make-up s rozjasňujícím efektem.

 nivea-make-up-starter-podklad-pod-makeup-pro-zeny-50-ml-96938

Najděte ty správné štětce – Hakuro

Určitě víte, že make-up není dobré nanášet rukama, ale obyčejné štětce z drogerie často nadělají víc škody než užitku. Kosmetické štětce Hakuro jsou oblíbené pro své precizní zpracování a kvalitní použité materiály. Nabízejí široké spektrum typů, takže můžete koupit štětce určené speciálně na tekutý či minerální make-up, bronzer, rozjasňovač, pudr nebo oční stíny. Oblíbíte si je i pro jejich výborný poměr kvalita/cena. Vyzkoušejte je a už nikdy nebudete chtít jiné.

Oceníte i jejich dlouhou životnost – při správné péči vám totiž budou sloužit léta. Stačí je jedenkrát za měsíc omýt bezsilikonovým šampónem a nechat volně uschnout. Nic víc nepotřebují.  
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *