Domácí rosnička MC-102

0

MC-102

Doba výletů přichází a nejedno dítě i dospělý se těší na pohodu letních dní, kdy trávíme velkou část volných dní v přírodě a na výletech. Mnoho výletů často plánujeme s ohledem na aktuální počasí.  Cíl výpravy a především vybavení a zvolené oblečení se mění podle teploty i podle toho, zda je deštivo či slunečno. Pokud při plánování nechcete být odkázání pouze na předpovědi počasí, můžete si pořídit vlastního pomocníka.

V případě horkých letních dnů jsou vhodnější výlety, které v sobě nezahrnují dlouhé pěší tůry bez možnosti odpočinku ve stínu. Přestože bývají tekutiny jednou z nejtěžších položek ve vašem zavazadle, láhev s vodou pro každého člena výpravy by měla být samozřejmostí. Dále také svačinky pro doplnění energie. Mějte na paměti, že veškerý pohyb stojí tělo mnohem více energie v parném letním dni, než když je příjemná teplota a počasí pod mrakem.

mc-102_cidlo

Součástí vybavení na cesty by měly být také určité prvky z lékárničky – často se hodí hlavně náplasti a léky na alergie, které využijete ať už v případě procházky přes rozkvetlou louku, nebo také při bodnutí hmyzem, které též může způsobit alergickou reakci.

Meteostanice ORAVA MC-102 vám dodá veškeré potřebné informace o počasí a ulehčí vám tak plánování letních aktivit. Ihned po probuzení budete vědět, jestli do batůžku zabalit pláštěnky nebo opalovací krémy. Meteostanice neposkytuje jenom aktuální informace, ale rovněž zobrazuje trendy vývoje teploty a vlhkosti. Zařízení disponuje bezdrátovým senzorem měření teploty a vlhkosti. Na dobře čitelném displeji se zobrazuje venkovní i pokojová teplota, vlhkost v místnosti od 20 do 95%. Můžete si také nastavit hodnoty a v případě, že budou překročeny, budete upozorněni zvukovým signálem.

Samozřejmostí jsou i další funkce, jako je zobrazení data, času, dne v týdnu, fáze měsíce a funguje i jako budík.

 

Vaše může být za 699 Kč v e-shopu.

www.orava.eu

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno