Elegance a styl i ve sportovním šatníku

0

Patříte mezi milovníky sportů a podle toho vypadá i váš šatník? Nezoufejte, i sportovní šatník může být elegantní a líbivý. Pořiďte si padnoucí kousky oblečení na lyže i jiné zimní sporty a vybavte svůj šatník i na letní sportovní sezónu.

Sladěné kousky oblečení

Důležitým krokem, jak vnést eleganci do svého šatníku je pořizovat jednotlivé kousky oblečení tak, aby k sobě vzájemně ladili. Vyberte si dvě až tři hlavní barvy a podle nich si zařiďte svůj šatník. Zajímejte se o to, jaká barva vám sluší a jaká barva se dá jednoduše kombinovat s ostatními. Nebojte se ani kombinace sportovního oblečení na lyže a například elegantní bundy nebo elegantních doplňků. Buďte to vy, kdo udává směr.

Vždy vypadat skvěle

I když jste si pořídili nové lyže a vyrazili na zimní dovolenou a v batohu máte hlavně lyžařské kombinézy a další zimní oblečení, můžete vypadat skvěle. Slaďte svůj zimní outfit barevně, vyberte si moderní oblečení, které se hodí nejen na sport, ale taky na zimní procházku. Vytřiďte staré, roztrhané a nenošené kousky a obnovte svůj šatník.

Elegance i na horách

Nebojte se elegance při sportu. I na horách můžete zazářit. Nebojte se ani takových barev jako je sytá červená, případně zlatá nebo stříbrná. K oblečení můžete navíc sladit i lyžáky, lyže a další lyžařské doplňky, kam patří brýle a přilba. Pokud nemáte rádi čepice, můžete si na hory pořídit například čelenku nebo si uvázat šátek. Nezapomínejte na eleganci při večerním posezení v hospůdce nebo když vás partner pozve na rande, případně zimní romantickou procházku.

Kvalitní sportovní výbava

Už při samotném nákupu sportovního oblečení si vyberte také kvalitní sportovní výbavu. Nepodceňujte bezpečí a rozhodně investuje i do ochranných pomůcek, kam patří zmíněná přilba, brýle, ale také bederní pás nebo chránič páteře. Při výběru samotných lyží si nechte poradit odborníky a zvolte přesně takové lyže, které budou vhodné k vašemu stylu lyžování. Součástí šatníku je i obuv, vezměte si na hory kromě dámských a pánských lyžáků i kvalitní pohorky, případně stále módní sněhule, například značky Moon Boot.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno