Food blog – fenomén, který Češi milují

0

Baví vás vaření, rádi fotíte a ještě navíc máte nápad, jak prezentaci jídla originálně pojmout? Založte si vlastní food blog s pomocí šablon Webnode a už příští rok se můžete stát třeba objevem roku v tradiční anketě o nejoblíbenější food blog.

Anketa Food blog roku funguje již od roku 2013 a letošní vyhlášení toho nejlepšího blogu proběhlo 24. září 2019. Na svých stránkách také uvádí, že food blogů je dnes více než 250.

Statistiky společnosti Webnode, tvůrce nástroje pro tvorbu webových stránek, potvrzují, že Češi blogy milují. V České republice jich za prvních šest měsíců letošního roku přibylo jen na platformě Webnode přes 12 500. K popularitě blogů přispívá stále rostoucí počet mladých lidí, kteří chtějí sdílet se svým okolím informace o své činnosti nebo svém životě a inspirují se u již fungujících blogů, jejichž autoři vyrostli v influencery a mohou se svým koníčkem plnohodnotně živit. Velmi oblíbené jsou blogy o zdravém životním stylu, kam můžeme zařadit i blogy o vaření.

Založení blogu na platformě Webnode je velmi jednoduché. Stačí si na www.webnode.cz  kliknout na tlačítko „Vytvořit web“ a vyplnit název blogu a přihlašovací údaje. V dalším kroku je třeba si zvolit šablonu. Na výběr je hned několik food šablon, které vám organizaci blogu nebo webu s recepty usnadní. Přívětivé pracovní prostředí editoru zajistí snadné a rychlé tvoření blogu podle vlastních představ. V případě potřeby je možnost se kdykoliv obrátit na českou podporu, kde pomohou s jakýmkoliv problémem.

Se stránkami můžete začít v bezplatné verzi, která má omezení prostoru na 100 MB.  Pokud plánujete na stránkách více pracovat, mít vlastní doménu a vkládat více obsahu, můžete si zakoupit balíček MINI za 1.499 Kč ročně, který prostor pro vaše stránky zvýší na 500 MB. Také získáte poukaz na registraci domény na jeden rok zdarma.

Více informací najdete na www.webnode.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno