full screen background image

Halloween je tu

Halloween prapůvodně vznikl jako keltský svátek, který se slaví v USA, Kanadě, Velké Británii, Austrálii a v dalších anglosaských zemí. Každý rok 31. října, den před křesťanskou slavností všech svatých. Se slaví Halloween. Jako symboly Halloweenu se používají dýně, strašidelné kostýmy a masky a co nejstrašidelnější výzdoba. I když ve velkém slavíme Halloween v našich zemích teprve poslední léta, děti jej milují. Strašidla totiž opravdu táhnou. Která holka by se nechtěla stát čarodějnicí a který kluk by nechtěl jít za upíra?

Halloween ovšem mohou děti tvořit i svýma šikovnýma rukama. S novými kreativními sadami Pritt Crafting Kits Monsters dokážou děti postavit strašidelná místa, se kterými si pak mohou hrát a klidně se i bát. Strašidelný Drákulův hrad je plný upírů, po cimbuří se prochází bílá paní a ve sklepě vedle rakví bydlí kostlivec.

Maketu hradu a postaviček si děti dokážou velmi snadno složit a slepit a vytvořit tak 3D hrad, se kterým si pak mohou hrát. Pritt Crafting Kits Monsters není ovšem jen Drákulův hrad, do hradu můžete dojet strašidelným kočárem plným duchů. Děti mohou složit i ohnivého draka a létat s ním po pokoji nebo loď plnou duchů, kterou přepadla mořská příšera.

Kreativní sady obsahují vystřihovánky a lepidla, která pro celou scénu děti potřebují. Se slepenými Pritt Crafting Kits si pak děti mohou hrát a vymýšlet si různé příběhy.

Zakoupíte v Makro, doporučená MO cena 95 Kč

www.pritt.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *