Hledáte kvalitní školku v centru Brna? Poradíme, kde se obrátit

0

Jestliže máme malé dítko, které by mělo co nevidět nastoupit do mateřské školy, ideální je, když máme z čeho vybírat a školku zvolíme dle našich a potomkova potřeb a přání. Zpravidla všem vyhovují školky s menším počtem dětí, aby na každé z nich měli dostatek času. Důležitá je i erudovanost personálu, vybavení a prostředí celkově, dobrá dostupnost a dostatečná otevírací doba.

Soukromá školka Brno Beránek

V centru Brna najdete soukromé jesle a školku Beránek. Nachází se na adrese Antonína Slavíka 11, což je do centra skutečně kousek. Měsíc co měsíc školka dětem nabízí nové tematické programy. Předností je určitě i výuka angličtiny interaktivní formou.

Samozřejmostí je, že školka Brno Beránek zajišťuje kvalitní stravování dětí, denně jsou jim podávány přesnídávky, obědy i odpolední svačiny s přihlédnutím na jejich věk, pestrou, zdravou stavu bez nadmíry soli a koření.

Školka s výbornou otevírací dobou

Pro rodiče je velmi důležité, aby mohli dávat děti do školky dostatečně brzy na to, aby stihli bez potíží přepravu do zaměstnání, tam strávit dobu, kterou mají dohodnutou v pracovní smlouvě, a pak zase včas přijít pro dítě. Soukromá školka má otevřeno od 7 : 00 hod do 16 : 30 hod. Ti, kdo pracují v centru na zkrácený úvazek nebo osmihodinový pracovní úvazek, si mohou být jisti, že vše stihnou.

Sami si také můžete vybrat, zda bude dítě docházet pravidelně, nebo jen ve vybrané dny, případně půjde o nepravidelnou docházku.

Služby, které mateřská škola Beránek nabízí, jsou vysoce nadstandardní, ať už se podíváme na nejlepší pedagogy, individuální přístup k dětem nebo moderní vybavení.

Podívat se můžete na mnohé fotografie, videa, také na reference rodičů, vše najdete na webových stránkách agentura-beranek.cz. Jistě se přidáte k mnoha spokojeným klientům.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno