Hledáte skvělý dárek pro ženu nebo dceru? Věnujte kvalitní šperkovnici

0

Drtivá většina žen a dívek se ráda zdobí. Díky tomu můžete v pokojích slečen najít spoustu bižuterie, šperků, ozdob do vlasů a mnohého jiného, které se jim často kutálí všude možně. I ženy dospělé mají často šperky uložené jen v keramické dóze nebo hrníčku. Přitom je tak praktické i hezké mít to, co je zdobí občas i denně, uloženo ve šperkovnici. Právě ona může být památkou na celý život, a také se dědit z generace na generaci.

Šperkovnice z různých materiálů

Měla vaše babička šperkovnici? S velkou pravděpodobností byla dřevěná, nebo dřevěná potažená zajímavou látkou. Dnes si můžeme koupit šperkovnice v různých podobách, a to nejen co se týče materiálu, ale také velikosti, rozdělení prostoru na poličky, šuplíky, přihrádky…

V případě, že vaše žena či dcera často cestuje, můžete věnovat i make-up kufr na cesty. A doma mít organizér na make-up, což je velmi praktický „regálek“ nebo uzavíratelná skříňka s držáky nahoře, podle typu, který zvolíte. Zde se ženám vejde skutečné mnohé, ať už jde o líčidla, drobnou kosmetiku nebo pomůcky k líčení, jak jsou štětce, kartáčky, labutěnky, vatové tamponky….

Vraťme se ale ke šperkovnicím… Naprosto luxusně vypadá Troli Designová šperkovnice se zrcátkem, kterou koupíte na finecase.cz za 1936 Kč. Doprava ke šperkovnici je ZDARMA. K dispozici majitelce bude 5 šuplíků, nahoře spousta přihrádek, které uzavírá víko se zrcátkem. Bočky tvoří otevírací skříňky, do nichž lze pověsit řetízky, náramky, nebo do kapsičky na spodní straně dvířek uložit jiné drobnosti. Celé provedení je elegantní, decentní, šperkovnice působí jemně a svátečně.

Bohatou nabídku šperkovnic, organizérů na make-up, cestovních kufříků na make-up i skříněk na hodinky pro ženy či muže, najdete na finecase.cz. Podívejte se a vyberte netradiční dárek pro vaše blízké, které je zajisté potěší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno