full screen background image

I naše nohy si zaslouží péči

Celý den nás nosí, uděláme s nimi tisíce kroků a přesto na ně často zapomínáme. Péče o nohy a chodidla by měla být stejně stejná pravidelná, jako večerní odlíčení nebo používání krému na obličej.

Nejčastěji řešíme oteklé a unavené nohy nebo rozpraskanou kůži. Pedikúra pomůže odstranit již ztvrdlou kůži, ale kdo z nás chodí častěji než jednou za měsíc? O péči v mezičase se musíme postarat sami, a dopřát tak svým nohám zklidnění i výživu. Po celém dni na nohou, a u žen navíc často na vysokých podpatcích, máme často nohy unavené, těžké a oteklé. První pomoc je samozřejmě posadit se a dát nohy nahoru, ale k lepší regeneraci a úlevě pomůže chladivý kaštanový gel na nohy. Intenzivně hydratuje, rychle poskytne pocit zklidnění a relaxace, zlepšuje krevní oběh a zabraňuje podráždění. Výtažky z kaštanu působí protizánětlivě, mírní otoky a mají pozitivní vliv na cévní stěny, které zpevňuje a zvyšuje jejich pružnost. Pocit úlevy a ochlazení ucítíme téměř okamžitě po aplikaci a naše nohy si opravdu odpočinou.

Abychom měli nožky stále jako ze salónu, bez popraskání, tvrdé kůže, otlaků a dalších problémů, měli bychom pravidelně používat vyživující krém na nohy. Ten zajistí nejen hydrataci a regeneraci pokožky na nohou, ale také ochran proti prasklinám a ztvrdnutí kůže. Kůže na chodidlech je přirozeně suchá a při každodenní zátěži je potřeba se o ni také správně starat. Ztvrdlou kůži můžeme změkčit koupelí a obrousit pemzou a namazat krémem nejen v oblasti chodidel, ale až ke kotníkům. Pravidelná péče pomáhá vyhnout se popraskání kůže a samozřejmě i nepříjemným plísním nebo nadměrnému pocení. Pokud už k popraskání kůže přece jen došlo, nasaďte v péči vyšší kalibr.

Krém na popraskaná chodidla od ziaja.cz viditelně vyhlazuje a vyživuje pokožku a  zabraňuje dalšímu poškození paty a chodidel. A pokud chcete své nožičky ušetřit od běhání po drogeriích a obchodech, využijte pohodlné nakupování online na www.ruzova10.cz, kde si nakoupíte jednoduše přes internet, balíček vám doručí až domů a vy můžete ušetřený čas věnovat třeba relaxaci u dobré kávy. To nejlepší, co můžete pro své nohy udělat, je naučit se o ně každý den pečovat. Přidejte do svého večerního rituálu k odlíčení, vyčištění pleti, použití tělového mléka a pleťových krémů také minutku navíc pro své nohy, určitě to ocení.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *