Jak dokázat ušetřit až třetinu nákladů na vytápění?

0

Majitele rodinných domů začne s příchodem zimy strašit faktura s celkovou částkou za topnou sezónu. Ta je každý rok vyšší a tak není divu, že se všichni snaží najít způsob, jak za vytápění ušetřit. Řešením je foukaná izolace.

Mnoho lidí se snaží náklady na teplo snížit tím, že používají levnější topný materiál, často ale nakonec zaplatí ještě více, protože levnější může znamenat nižší výhřevnost a tedy vyšší spotřebu. O izolaci samozřejmě všichni dobře vědí, ale vstupní investice do výměny oken nebo zateplení fasády jsou vysoké a návratnost dlouhá, navíc u novostaveb jsou již hotové. Ideální řešení je foukaná izolace systémem Magmarelax. Návratnost investice do této izolace se odhaduje jen na čtyři až pět let a také prvotní investice je mnohem nižší než do tradičních systémů. Velkou výhodou je také čistá a rychlá aplikace a okamžité fungování.

Foukaná minerální izolace je nejlepším řešením pro izolaci stropu. Ten zabírá největší plochu v domě a tak přes něj také uniká nejvíce tepla. A teplo, které nám z domu unikne, musíme znovu vyrobit a zaplatit, izolace stropu nám tak může ušetřit až třetinu nákladů za vytápění. V zimní sezóně izolace stropu udrží teplo v domě a v létě navíc naopak zamezuje přehřívání místností v podkroví. Technologie foukané minerální izolace přišla ze severských zemí, kde jsou vysoké nároky na kvalitní provedení i izolační vlastnosti. Realizace je opravdu jednoduchá, izolant je dopraven na potřebné místo foukáním a pomocí hadice, která vede ze zásobníku umístěného na nákladním autě. To parkuje před domem a není tak nutné vyklízet zahradu nebo skladovat po mnoho týdnů stavební materiál, o vše se postará jeden dělník během pár hodin.

Pro více informací nebo možnosti využití přesně pro váš dům kontaktujte společnost IP Polná a domluvte si nezávaznou návštěvu technika, který si dům prohlédne a navrhne nejefektivnější řešení i kalkulaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno