full screen background image

Jak hravě vyřešit problémy s nechutnou vodou z kohoutku?

voda

Musíte skoro každý den tahat domů těžké PET lahve s vodou, protože se voda, která vám teče z kohoutku, nedá pít? Vadí vám, že se nákup balených vod dost výrazně podepisuje do vašeho rodinného rozpočtu? Vyřešte tento problém jednou provždy – pořiďte si domů výkonný automat na vodu. Co vše s ním získáte a jakou variantu vybrat?

 

Automat do domácnosti patří!

Výdejníky na vodu určitě znáte z veřejných prostor nebo z kanceláře. Jsou to chytré přístroje, které jsou vždy připraveny vám nabídnout chutnou vodu. Moderní výdejníky vody připraví vodu chlazenou i horkou pro přípravu kávy nebo čaje. Stačí jim k tomu jen několik vteřin.

Existují dva typy automatů. První variantou jsou automaty s připojením na vodovodní systém. U nich je důležité, aby měly výkonnou filtraci, pomocí které odstraní z kohoutkové vody nepříjemný zápach i pachuť. Druhým typem jsou praktické aquamaty s barely na vodu. Tyto se připojují jen do elektřiny, pramenitá barelová voda se postupně doplňuje dle potřeby. Oba typy automatů nachází využití i v domácnosti. Automaty na vodu s připojením jsou vhodné do domácností, ve kterých z kohoutku teče nechutná voda. Výdejníky na vodu s barelem jsou vhodné například na chalupy, kde není přístup k vodovodu nebo i na zahrady.

 

Testujete 14 dní

Automat na vodu si nemusíte domů kupovat, je lepší si ho pronajmout. Tuto službu nabízí společnost AQUARA s.r.o. Pronajímá automaty a také výkonné kávovary, které se hodí do firem.

Společnost nabízí všem možnost zkušebního provozu v délce 14 dní. Automat přivezou přímo k vám domů a vy ho budete užívat. Pokud se rozhodnete, že automat doma chcete, domluvíte se s AQUARA s.r.o. na pronájmu. Pokud vám nebude vyhovovat, vrátíte ho a neplatíte vůbec nic. Zaplatíte pouze za spotřebovanou barelovou vodu.

AQUARA s.r.o. při pronájmu automatů nabízí veškerý servis. Pravidelně provede sanitaci automatu (nutná je minimálně jednou za 3 měsíce provozu). Podívejte se na aquara.cz a vyberte si z desítek automatů ten pravý pro vaši domácnost.

 

 


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *