full screen background image

Jak při nakupování online ještě víc ušetřit?

Nakupujete ráda online? Je skvělé vybrat si oblečení, potřeby do domácnosti i dárky pro své blízké z pohodlí domova a pak si jen převzít od pošťáka či dopravce balík. Pokud se pro vás vybírání zboží a nakupování online stalo často vyhledávanou zábavou, určitě by se vám vyplatilo využívat slevové akce a kupony, které jsou pravidelně k dispozici.

Věděla jste, že jde ušetřit téměř na každém nákupu? Spousta zákazníků o tom nemá ani ponětí, přitom se dají uspořit stovky korun nebo procenta z utracené částky. Složité to není.

 

Slevové kódy fungují celoročně

Tím kouzlem, které všem nákupním maniačkám pomůže ušetřit, jsou slevové kódy, někdy nazývané také slevové kupóny. Jedná se o speciální sekvenci znaků či čísel (občas jsou náhodná, jindy jde třeba o slovo), již zadáte přímo v e-shopu při dokončování objednávky a ihned získáte slevu.

Výhodou je, že tyto kódy jsou k dispozici celoročně. Nabízí je spousta obchodů, k dispozici je například slevový kupón Tchibo, Zoot, Bonprix, Answear atd. Milovnice módy si tedy určitě vyberou. Až budete příště nakupovat, ať už jde o módu, elektroniku nebo knihy, vzpomeňte si na tenhle chytrý trik se slevovými kupóny a zapátrejte na internetu. Buď se můžete podívat přímo na specializovaný portál onlinekupony.cz, který slevy shromažďuje, nebo si najít kód přes vyhledávač. Zadejte přímo text slevový kupón 4home (4home lze nahradit jakýmkoliv názvem obchodu) a uvidíte, co se vám zobrazí za výsledky.

 

Použít je zvládnete i vy

Jakmile najdete kód, podívejte se ještě, zda je platný. Na specializovaných webech obvykle uvidíte napsáno, do kdy platí nebo kdo jej naposled využil. Dost často totiž narazíte i na kódy staré několik měsíců, či dokonce let. Ty už fungovat nebudou, vypršela jim platnost.

Kód si zkopírujte a vložte jej do příslušného políčka při vyplňování objednávky v e-shopu. Pole je vždy hezky popsané (např. textem slevový kód), takže nemusíte mít strach, že byste jej nenašla. Pátrejte a mějte oči otevřené, někde v procesu objednávky se určitě objeví. U některých e-shopů zadáváte kód hned na začátku, u jiných až na konci při rekapitulaci objednaného zboží.

Tak nezapomeňte. Příště už nakupujte se slevou.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *