full screen background image

Jak se bezproblémově přestěhovat?

Stěhování představuje náročnou fyzickou práci, která není zrovna vhodná pro ženy. Můžete se zkusit domluvit s přáteli, kteří se stěhováním rádi pomohou, ale v takovém případě je potřeba zařídit spoustu věcí. Mnohem lepší bude poohlédnout se po službách profesionální stěhovací firmy. Stěhováci dovedou obstarat stěhování rychle, a pokud seženete dobrou firmu, pak i spolehlivě. Potřebujete sehnat takovou společnost, pro kterou jsou důležité i malé zakázky. Základem by totiž měla být spokojenost každého klienta.

 

Některé práce si můžete udělat a ušetříte

Při hledání nejvhodnější stěhovací firmy si prověřte, zda zvolené varianty disponují moderním vozovým parkem. Potřebujete spolehlivé stěhovací vozy, které přesunou Váš majetek ze starého domova do nového. Je naprosto zbytečné tahat se s nadměrnými náklady, když můžete využít služeb zkušených profesionálů.

 

Stěhování těžkých břemen výhradně s profesionály

Ti zajistí i stěhování těžkých břemen Praha jako pianina, klavíry či trezory. Pokud se obáváte příliš vysokých nákladů, můžete si trochu peněz z rozpočtu ušetřit díky tomu, že některé úkony uděláte. Třeba balení do krabic může zvládnout úplně každý. Každá kvalitní firma navíc disponuje obalovým materiálem, který si můžete koupit nebo půjčit. U stěhování těžkých břemen obalové materiály obvykle nepotřebujete ale u běžného stěhování se vyplatí mít obalových materiálů dostatek.

 

Firemní technik určí cenu

Před konečným rozhodnutím o tom, kterou firmu si objednáte, si sjednejte schůzku s firemním technikem. Ten si všechno prohlédne, zjistí, jaká je situace, načež navrhne předběžnou cenu.

 

Pojištění pro případ poškození věcí je nutnost

V ceně bývá pojištění odpovědnosti, takže se nemusíte bát, že nedostanete náhradu v případě poškození. Ovšem prověřte si, do kolika korun je společnost pojištěna. Některé společnosti si navyšují ceny účtováním příplatků za svátky a víkendy. S takovými praktikami se však u spolehlivých a slušných společností nesetkáte. Ceník si samozřejmě důkladně nastudujte, zda se v něm nenachází nějaké háčky.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *