full screen background image

Jak se připravit na letní dovolenou k moři

busan-1113822_960_720

Léto, slunce a moře – to je ideální dovolená, na které si konečně odpočinete. Pokud se tento rok chystáte na dovolenou do zahraničí nebo jezdíte pravidelně na vaše oblíbené místo k moři, tak začněte s přípravami už dnes. Jen díky tomu se nebudete zbytečně stresovat a přípravy i následnou dovolenou si opravdu užijete.

 

1) Udělejte si plán

Pokud se chystáte k moři poprvé nebo jezdíte každoročně, vždy se vyplatí mít plán. Napište si seznam věcí, které na dovolené potřebujete. Nezapomeňte na oblečení, plavky, doklady, léky a také na letní nezbytnosti. U moře oceníte plavecké a potápěčské potřeby, děti se neobejdou bez nafukovacích kol a rukávníků. Díky tomu, že budete mít plán, tak se vyhnete zbytečnému stresu a na nic při balení nezapomenete. Tento důležitý seznam můžete vzít sebou k moři a zároveň si podle něj zkontrolovat své věci i na cestě zpátky.

 

2) Vydejte se na nákupy

Máte plán a seznam věcí, které si vzít na dovolenou sebou? Vydejte se tedy na nákup toho, co vám chybí. Existuje široká nabídka letních pomůcek a nezbytností. Ať už sháníte nafukovací postele nebo třeba nafukovací pomůcky do vody. Na své si přijdou děti i dospělí. Vybírat můžete nejen z různých barev nafukovacích pomůcek, ale tak z různých designů.

 

3) Připravte se na každou situaci

Pokud jedete na pohodovou dovolenou plnou relaxace a klidu, tak si pořiďte nafukovací lehátko. Na něm se můžete opalovat, ale také pohodlněji ležet na pláži. Na dovolené s přáteli pak oceníte nafukovací sedátka s držadly a také nafukovací čluny. V nich můžete u moře zažít opravdové dobrodružství.

 

4) Nezapomeňte na děti

Dětem udělají radost nafukovací lehátka s oblíbenými dětskými motivy. Pořiďte jim například nafukovací lehátko s Minnie, plovací desky s madly, křesílko Hello Kitty nebo si vyberte z široké nabídky hraček do vody. Mezi nejoblíbenější hračky patří nafukovací disky, nafukovací míče různých barev a vzorů, ale také vodní bomby, nafukovací boxovací pytle a také nafukovací hry do vody.

 

5) Chytře se sbalte

Všechny nafukovací hračky balte vyfouknuté, ideálně zabalené tak, aby se cestou neponičily. Rozhodně se hodí i cestovní polštářek pro pohodlnější cestu na vaši vysněnou dovolenou.

 

6) Užijte si to naplno

Ať už si pořídíte nafukovací křeslo nebo třeba volejbalovou síť do bazénu, a dětem pořídíte nafukovací zvířátko, jako je třeba želva, delfín, krokodýl nebo pes, tak si hlavně svou dovolenou u moře řádně užijte. Zapomeňte chvíli na starosti a užívejte si rodinné pohody.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *