Jak stylově vybavit dětský pokoj?

0

50

Zařizování dětského pokoje patří k nejsložitějším krokům při úpravách každého interiéru. Všichni si totiž přejeme, aby dětské pokoje byly zařízené vkusně a elegantně a zapadaly tak do konceptu vybavení celého interiéru, ale zároveň musí být praktické i pro děti. Najít nábytek, který by splňoval obě kritéria, nemusí být jednoduché. Většina druhů je buď elegantní, nebo praktická. Jaký nábytek tedy do dětského pokoje volit?

 

Zkuste se podívat na italský nábytek

Jestli hledáte nábytek s propojením přirozené elegance, praktičnosti a kvality, tak se zkuste poohlédnout po italském nábytku. Italský styl vybavení interiérů je oblíbený již po staletí a nábytku krása rozhodně nechybí. Výjimečný je především tím, že namísto rovných a ostrých linií využívá zaoblené tvary bez ostrých rohů. Právě zde je jeho přirozená elegance, protože ani v přírodě není nic naprosto přesně rovného. Italský nábytek také disponuje vysokou odolností, pokud je tedy pravý, nikoliv levná napodobenina. Jestliže máte domácnost zařízenou opravdu stylovým nábytkem, tak ani dětské pokoje nemusí být výjimkou. Italský nábytek jim dodá nádech elegance a navíc se bude líbit i dětem.

 art_3201-a_3203-a_3204-a_3205-a_3206-a

Stačí jen vědět, kde vybírat

Většina prodejců nábytku na našem území nemá italský nábytek ve své nabídce. A dětský italský nábytek už vůbec ne. Naštěstí se ale stále prodejci najdou. Jedním ze specialistů je například společnost AV Interiéry. Tato firma má v nabídce pravý italský nábytek v mnoha variacích zastoupení. Nejedná se o levnou napodobeninu, ale o masivní nábytek, vyráběný v kombinaci masivního dřeva paulownie a překližky. Překližka je využívána minimálně, jen na zadní a ohýbané části. V nabídce AV Interiéry je možné vybírat jednotlivé druhy italského nábytku, ale také ucelené sestavy do dětských pokojů. Pro chlapce v modré, pro malé dámy třeba v růžové barvě.

Detailní nabídku nábytku naleznete na www.avinterieryshop.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno