Jak typem spodního prádla zlepšit postavu

0

Spodní prádlo není jen praktickou součástí vašeho šatníku. Možná vás ani nenapadlo, že díky spodnímu prádlu můžete vypadat naprosto skvěle. Správný střih prádla dokáže totiž zlepšit nejen držení vašeho těla, ale také zakrýt nedostatky a zvýraznit vaše křivky. Vybírejte tedy takové prádlo, ve kterém budete vypadat neodolatelně.

 

Typy spodního prádla

Máte pocit, že existuje tolik druhů spodního prádla, že se v bohatém sortimentu ztrácíte? To stejné platí o materiálech a barvách dámského a pánského spodního prádla. Navíc o některých kouscích spodního prádla se říká, že jsou trendy, jiné už údajně vyšly z módy. Na to vše platí jednoduchá poučka, zapomeňte na to, co se nosí, jaké spodní prádlo si kupuje vaše kamarádka nebo co jste viděli v časopise. Kupte si spodní prádlo tak, aby se líbilo hlavně vám, aby vám přesně padlo a bylo šité z kvalitních materiálů. Jen v takovém prádle totiž budete vypadat skvěle a zároveň se tak i cítit.

 

Na co dbát

Základní šatník by měl obsahovat padnoucí dámské kalhotky, podprsenku na běžné nošení a také bezešvé spodní prádlo, které se hodí pod upnuté šaty nebo kostýmek. V mužském šatníku by pak neměly chybět kvalitní bavlněné trenýrky. Pro ty, ve výběru spodního prádla zběhlejší, je možné spodní prádlo ladit s oblečením a celým šatníkem. Není třeba se obávat výrazných barev, které váš šatník oživí. Hlavním úkolem spodního prádla je pohodlné nošení a příjemný vzhled. Vybírejte kalhotky, ale i trenýrky tak, aby seděly konkrétnímu typu postavy. Volte podle šířky stehen, typu pozadí a také celkové konstituci. Méně je někdy více a v klasickém střihu spodního prádla budete vypadat nejlépe. Aby spodní prádlo splnilo svůj účel, tak vždy dbejte na správnou velikost, příjemný materiál a kvalitní zpracování.

Velikost prádla

Každý by měl vědět svou konfekční velikost. Ta se dá jednoduše zjistit pomocí tabulek, kdy podle změřených obvodů těla odpovídáte určité velikosti. Některé číslování prádla nebo oblečení může být rozděleno na evropské nebo jiné, v takovém případě je dobré zajímat se i o tyto rozdíly. Nákup spodního prádla může být pro někoho nepříjemnou záležitostí, v takovém případě je nejjednodušší a nejefektivnější volbou nákup prádla přes internet. Volte ověřené značky spodního prádla a vyzkoušejte například oblíbené spodní prádlo od českého výrobce Andrie.

 

Střih spodního prádla

Nejčastějším druhem dámského spodního prádla jsou klasické kalhotky. Ty patří mezi velmi oblíbené a žádané spodní prádlo hlavně proto, že sluší každé ženě. Klasické kalhotky zakryjí nedostatky, jsou elegantní a působí také něžným dojmem. Mezi oblíbené druhy pánského spodního prádla patří bavlněné trenýrky. Jedná se o nejpohodlnější druh spodního prádla a muži v trenýrkách dokonce i spí.

 

Materiál prádla

Při výběru prádla dbejte také na vhodný materiál. Mezi oblíbený materiál spodního prádla patří bavlna, ale také bambus nebo syntetické materiály. Bavlna se vyznačuje pohodlím při každodenním nošení, bambus slibuje jemný a hebký dotek na kůži a elastan zaručuje pružnost prádla, které vás příjemně obepne. Volte tedy podle svých preferencí a dovolte si rozmazlit se padnoucím spodním prádlem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno