Jak vybrat originální vánoční dárek

0

Chcete potěšit své blízké a vybrat jim opravdu originální dárek? Vsaďte na něco, co doma ještě nemají a co jim při každém pohledu připomene, jak jste si dali s dárkem záležet. Poradíme vám, jak vybrat ten nejlepší vánoční dárek pro každého.

Vzbuďte správnou emoci

Při vybírání vánočního dárku zapomeňte na všechno, co vás trápí, od ceny, až po barvu, vzhled nebo materiál dárku. Zkuste se na okamžik soustředit jen na jednu jedinou věc. Představte si, že váš blízký dárek od vás rozbalí, jak se v danou chvíli tváří, co cítí? Je tam úsměv, radost, dojetí? V tom případě jste vybrali správně a našli jste ten nejlepší možný dárek.

Zkuste si u vybírání dárku představit, jaké emoce ve druhých vzbudí. Vždy se snažte vybrat tak, aby byl dárek příjemným překvapením, vaší společnou úsměvnou vzpomínkou nebo něčím, co mu bude kouzlit úsměv na rty vždy, když se na dárek podívá nebo jej vezme do rukou.

Vyjádřete své pocity

Myslete také na to, že dárek nevzbuzuje emoce jen v tom, kdo jej dostane, ale sami tím vyjadřujete své pocity. Na dárku, který vyberete je ihned vidět, jaký máte k dotyčnému vztah, jestli jste si dali na výběru záležet nebo jste koupili první věc, která vám přišla pod ruku. Skvělou možností, jak probudit a předat emoce jsou originální fotodárky. Výhodou takového dárku je zakomponování společné, párové nebo dětské fotografie, která vždy vzbudí nadšení a přinese úsměv i radost.

Darujte víc než jen dárek

Při výběru osobního dárku sáhněte po skleněné desce s fotografií, která je nejen praktickým dárkem, ale také desénovým kouskem do každého interiéru. Výhodou tohoto dárku je moderní vzhled a nadčasovost, bude se vyjímat v rustikálním a romantickém, ale i minimalistickém a jednoduchém stylu bydlení. Potěší váš protějšek, ale také kamarády, kolegy, rodiče nebo prarodiče. Výhodou fotky ve skle je možnost darovat ji z lásky, pro radost nebo se u vtipného snímku společně pobavit a zasmát.

Vzpomínky a zážitky spojují

Vyberte vánoční dárek, který vám připomene společné zážitky s blízkými. Společně strávený čas je tím nejcennějším, co máte a pokud jej uložíte do vzpomínek a následně do fotografií, věřte, že si vždy dokážete vzpomenout na danou atmosféru, náladu nebo pocit z vaší společné chvíle.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno