Jak vyčesat slehlý vlas na koberci. Čištění sedaček, koberců Ostrava

6

Naše koberce jsem vždy pracně čistila domácím čistícím strojem, ale i tak začaly po nějaké době být zašlé a jejich vlas byl slehlý sešlapáním. V obchodě, kde pracuji nám každý rok čistí koberce firma  A SERVIS LIPKA a po jejich práci jsou vždy koberce nejen krásně čisté, ale mají i nadýchaný vlas.

01 koberec-5Řekla jsem si, že si je pozvu i domů a uvidíme, jak si poradí s našimi staršími koberci. Po domluvě k nám přijeli dva pracovníci a s jejich kotoučovým strojem nám během dopoledne všechny koberce vyčistili.

Stála jsem v úžasu, když jsem naše koberce viděla. Koberce byly téměř jako nové, barvy také prostoupily a sešlapaná místa byla perfektně načesaná. Je to hotový zázrak ten jejich stroj na koberce. A chemie, kterou používají tak si poradí i se zašlými místy.

Jsem velmi ráda, že jsme si firmu A SERVIS pozvala, protože máme zase koberce jako nové. Už se určitě nebudu dřít s tepováním a když bude potřeba, tak si zase pozveme pracovníky A SERVISU. Ceny mají dobré a určitě to stojí za tak krásně vyčištěné koberce. Jejich službu strojové čištění koberců Ostrava budu využívat i nadále.

Rotační kartáč kotoučového stroje revitalizuje Váš koberec

A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje pravidelně, ale i jednorázově čištění a tepování koberců Ostrava. Metoda strojového čištění je nejkvalitnější metoda v oblasti čištění koberců na trhu. Vyzkoušeli jsme již mnoho metod (extrakční, parní), ano tyto metody jsou levné, ale nikdy jsme nedosáhli takových výsledků jako strojovou metodou.

Purple shaggy carpet on brown wooden floor detail

Chemie Bosch RTS, kterou používáme v první fázi čištění, je velmi účinná a dezinfekční, naváže na sebe nečistoty ukryté hluboko ve struktuře koberce. Jsme velmi flexibilní, nastavíte si sami, kdy k vám přijedeme čistit koberec. Většina zákazníku firem vyžaduje čištění koberců po pracovní době, což je pochopitelné, abychom provoz nebrzdili.

V domácnostech čistíme koberce v době, kdy jste v práci a vaše děti ve škole, než se vrátíte vše stihneme a vy tak můžete pohodlně užívat popracovního volna v čistém prostředí. Náš team je kvalifikovaný a bezúhonný, víme koho do vašeho soukromí pouštíme.

Zajímá vás i další úklidová činnost společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o.? Nabízíme mnohaleté zkušenosti v oborech jako jsou odstranění plísní a nátěr proti plísni, proti plísňovou technologií LSG, mytí oken a výloh Ostrava trikem suchého leštění, odstranění graffiti účinným odstraňovačem a vysokotlakým zařízením. Pro 100% úspěšnost odstranění graffiti nanášíme antigraffitový nátěr Ostrava.

6 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, čistíte pouze kobercové plochy nebo poskytujete i čištění, případně voskování jiných typů podlah. Děkuji.

    S pozdravem
    Monika Petrusková

  2. Chci se zeptat, zda by bylo možné se s vaší firmou domluvit na čištění koberců a sedačky i v baráku bez výtahu?

  3. Vlastním obchod v OC, takže je pro mě důležitý mít všude čistotu a pořádek. Jelikož opravdu nemám čas se zabývat úklidem sama, tak jsem potřebovala spolehlivou, rychlou a hlavně všestranně zaměřenou úklidovou firmu. Uklízečky jsem sice zkoušela, ale na čištění koberce a umývání výloh nestačily. Byla jsem ráda, když mi kamarád doporučil tuto úklidovou firmu. Využila jsem jejich služeb, jak na čištění koberce, tak na umytí výloh. Koberec vypadá jako nový a hlavně se po něm dobře chodí a výlohy vypadají tak průzračně, jakoby tam de-facto ani nebyly. Určitě zůstanu věrnou zákaznicí.

  4. Mezinárodní společnost, která svým zákazníkům realizuje pravidelně opakující se nebo nárazové či jednorázové hloubkové vyčištění koberců strojovou metodou. Tyto zakázky provádíme nejen v České republice, ale i ve Slovenské republice, Německu a Rakousku, kde máme své pobočky pro zahraniční klienty. Strojová metoda zaručí velmi kvalitní a důkladné odstranění nečistot ze struktury koberce. K čištění a dezinfekci koberce používáme vysoce účinnou chemii BOSCH RTS, kterou aplikujeme do koberce a necháme ji několik minut působit. BOSCH RTS na sebe navazuje veškeré nečistoty z hluboké struktury koberce. V další fázi kartáčujeme nečistoty kotoučovým strojem GHIBLI a zbavíme koberec veškerých nečistot. Kotoučový stroj se k vláknům koberce chová velmi šetrně, má totiž 12 cm dlouhé štětinky. Abychom odstranili vykartáčované nečistoty a vlhkost, tak použijeme v poslední fázi vysoce výkonný vysavač AS59, se štěrbinovou úzkou hubicí a necháme koberec ještě několik hodin doschnout a odpočnout. Naši práci realizujeme flexibilně a jsme schopni čistit koberec v čase, kdy je vaše společnost mimo provoz, aby do druhého dne mohla být znovu v chodu a to bez jakéhokoliv možného omezení provozu. Čištění koberců vysoké rozlohy probíhá tak, že pracujeme po domluvě ve skupinkách, abychom vše do druhého dne stihli. Naší společností je doporučeno, aby zákazníci zmapovali frekventovanost koberce v jejich společnosti a na těchto místech provádět servisní čištění koberce a to minimálně 1 – 2x do roka. Nabízíme i čištění podlah strojovou metodou – kamenné, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy, aj. Využíváme mnoho druhů chemií, které na každou podlahu působí jinou silou. Čištění podlah provádíme v restauracích, obchodních domech, kancelářích, institucích, úřadech, školách, nemocnicích, residencích, bytech a domech. Správně zvolenou chemii necháváme několik minut působit a dále podlahu kartáčujeme kotoučovým strojem o váze 40 kg, pokud je tato váha malá, tak využijeme ještě 10 – 15 kg závaží. Na kotoučový stroj můžeme zvolit dva nástavce – držák padů a silonový kartáč. Až je podlaha důkladně vyčištěna, tak vše odsajeme vysoce výkonným vysavačem a po té ještě deaktivujeme chemii pouze čistou vodou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno