Jaký máte styl oblékání?

0

Přemýšleli jste někdy nad svým stylem oblékání? Hodí se k vaší postavě, sluší vám a podtrhuje vaše přednosti? Pokud svůj styl oblékání ještě nemáte, tak si jej jednoduše najděte a inspirovat se můžete ověřenými radami, jak na to.

 

Inspirujte se kolem

Inspirace je všude kolem, můžete se podívat, jak se oblékají vaše oblíbené celebrity, projít internet, nahlédnout do katalogů s oblečením a vytvořit si ideální styl oblékání, který podtrhne vaše přednosti a zvýrazní vaší osobnost. Sami si vyberte, zda budete nosit trička s potiskem a budete nepřehlédnutelní nebo zda dáte přednost například gotickým šatům nebo elegantní sukni.

 

Co nosíte nejvíc

Zamyslete se také nad tím, jaké oblečení máte nejraději a nosíte jej nejčastěji. Pokud si stále dokola kupujete nové džíny, sportovní legíny s vtipným potiskem a plátěné tenisky, nejspíš dáváte přednost pohodlí. Pokud máte v šatníku i víc sukní a nejraději nosíte šaty, tak se blížíte k romantickému nebo elegantnímu stylu.

 

Vyjádřete svou osobnost

Rozhodně se nemusíte škatulkovat do jednoho stylu. Je na vás, jaké oblečení si vyberete a kolik stylů tak zkombinujete. Ovlivnit vás můžou také oblíbené filmy, hudba nebo také to, co vás baví. Jinak se obléká studentka vysoké školy, jinak umělkyně na volné noze. Sami si musíte najít zlatou střední cestu, ať už to bude tričko s potiskem kočky nebo třeba rozevláté barevné hippies oblečení.

 

Investujte do základních kousků

V každém případě investujte do základních kousků, které by měl mít v šatníku každý. Sem patří kousky oblečení v neutrálních barvách, které se dají snadno kombinovat. Mějte vždy dostatek spodního prádla, bavlněná trička jednobarevná, ale také klidně trička s vtipným potiskem. Nebojte se ani slušivých doplňků, pořiďte si kvalitní kabelku, hodinky a šperky, které se budou k vašemu stylu hodit.

 

Nekopírujte

Inspirovat v okolí se můžete, ale vyhněte se kopírování stylu někoho jiného. Probuďte v sobě fantazii a kreativitu a buďte jedineční, nepropadejte davovému šílenství, nemusíte mít to, co mají ostatní nebo co vidíte všude kolem. Vy sami můžete udávat směr a inspirovat ostatní, noste to, co víte, že vám sluší, v čem se cítíte dobře a hlavně kdy víte, že to jste vy a jste sami sebou.

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno