full screen background image

Jarní úklid je hračka, když znáte „Mytí oken Praha“!

01 Okna 187

Ráda bych se s vámi podělila o pozitivní zkušenost s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o. Máme velký rodinný dům se zimní zahradou a umývání oken se dvěma malými dětmi a psem, je noční můra. Vždy na tom strávím celý den a okna stejně nikdy nejsou tak dokonale umytá. Však to znáte, sem tam nějaká šmouha, kapičky a večer jak naschvál zaprší a je po parádě. Ale nejvíc je mi líto času, který bych raději věnovala dětem.

Blížil se plánovaný „jarní úklid“ a já přemýšlela, jak si ho zjednodušit, alespoň co se oken týče. Na doporučení sousedky jsem kontaktovala firmu A SERVIS. Již několikrát jejich služby mytí oken Praha využila a byla s nimi velmi spokojená. Zvala si je nejen na čištění oken, ale i na umývání a voskování podlah a čištění koberců. To jsou věci, které si sami pořádně neuděláte a vážně je lepší zavolat odborníky než si zničit vybavení domu.

S firmou A SERVIS jsem si domluvila termín na další týden, tak aby mi to vyhovovalo. Maximálně se přizpůsobili mým časovým možnostem, což bylo velmi příjemné. Přijeli tři pánové a během pár hodin bylo hotovo! Bylo to až podezřele rychlé. Všimla jsem si také, že nevyužívají žádná leštidla.

Byla jsem v závěru zkontrolovat, jak okna vypadají a musím říct, že odvedli vážně skvělou práci. Okna se krásně lekla i bez leštidel a dokonce mě pánové poučili, že právě ona leštidla, která některé firmy využívají, nejsou vůbec vhodná. Mohou po nich na oknech zůstávat šmouhy a navíc taková leštidla lákají nečistoty a prach ještě více.

Pánové mi také nabídli ochranu oken pomocí nano impregnace, po kterých by naše okna zůstaly čistá ještě déle, dokonce několik let! Funguje to prý tak, že při zaprášení a následném dešti se vytvoří kuličky, které pak odvalí vítr pryč. To byla velmi lákavá nabídka! Ale řekla jsem, že se ještě musím poradit s manželem. Který mi tuto investici stejně jistě schválí a já budu mít na pár let vystaráno. Však víte jak to je, s tím krkem, který otáčí hlavou! 😉

Chtějte kvalitu v čištění koberců! Strojní tepování Praha

S manželem máme tři děti, se kterými jsou nehody s jídlem na denním pořádku. Zvykli jsme si na takové situace velmi rychle, protože nikdy nejde uhlídat všechny naráz a každé z našich dítek se dokáže někde schovat a vymýšlet různé zábavné hry, které skončí nějakou tou „nehodou“.  Náš byt je zařízený pro děti, takže máme téměř v každé místnosti koberec a i když jsou koberce pohodlné, máme hodně práce s jejich údržbou.

02 Koberce 187_

Sem tam na ně něco ukápne nebo upadne a už beru čistící přípravky a snažím se skvrny odstranit. I když to dlouho fungovalo dobře, začaly se na koberci objevovat  menší mapy z toho, jak jsem skvrny čistila a naznali jsme s mužem, že bude lepší, když si necháme koberec dobře vyčistit od úklidové firmy.

Poptávala jsem se mezi kamarádkami a různě šmejdila po internetu, až jsem narazila na úklidovou firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění koberců Praha. Podle hodnocení na internetu se jednalo o dobrou firmu s kvalitními stroji na čištění, takže jsem neváhala a slečnou z jejich centrály domluvila termín čištění.

O pět dnů později jsem již pozorovala pracovníky při práci a viděla, jak používají k čištění koberců kotoučový stroj. Moc jsem tomu nevěřila, ale když jsem viděla výsledek jejich odvedené práce, nemohla jsem uvěřit, jak skvěle koberce vypadaly. Když ten den přijel manžel z práce, na jeho výraz nikdy nezapomenu.

Byl skoro šokován, jak krásně máme koberce vyčištěné. Takže kdykoli naše děti zase objeví kouzlo barev, víme, kam zavolat. Jejich strojové čištění koberců si dovede poradit s ušpiněnými koberci naprosto skvěle.
3 x komentováno u “Jarní úklid je hračka, když znáte „Mytí oken Praha“!

 1. Berta Nováková napsal:

  Dobrý den,

  strojové čištění koberců od firmy A SERVIS LIPKA jsem také vyzkoušela a takto krásně vyčištěné koberce si opravdu nemůžu vynachválit. Tuto firmu doporučuji vám všem, kteří potřebujete vyčistit koberce. Jedině kotoučový stroj a šikovní pracovníci, které tato firma má, dokáží koberec perfektně vyčistit!!

 2. Klára Soláková napsal:

  Dobrý den milé dámy,

  firmu A Servis Lipka jsem vyzkoušela na mytí oken, čištění koberců a podlah. Můžu vám ji jedině doporučit. Skvělý přístup zaměstnanců, precizně odvedená práce. Na tuto firmu nyní nedám dopustit.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den paní Soláková,

   děkujeme za Vaše doporučení a recenzi. Velmi si Vaší pochvaly ceníme.

   Přeji hezký den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *