full screen background image

Kde v Praze najdete firmu na mytí oken a na mytí oken ve výškách malých i velkých rozsahů?

Mytí oken, výloh, čištění koberců Praha v domácnostech, kancelářích a pro firmy patří mezi nejžádanější úklidové služby poskytované naší úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o.

01 Okna 44

Naši odborně kvalifikovaní pracovníci dokážou umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu i ve výškách a v těžko přístupných místech pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců odborně vyškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

Firma  A SERVIS umí kdykoliv zajistit mytí oken, výloh, čištění koberců v Praze i ve velkém rozsahu do dohodnutého termínu. Ale jsme ochotni umýt menší počet oken a vyčistit koberec i v soukromém bytě či rodinném domě v Praze.

Zajistí pro Vás a Vaši firmu mytí oken, výloh a čištění koberců v Praze 9 jak běžně znečištěných, nebo která jsou silně znečištěna například po stavbě. U skleněných ploch se také specializují na nanášení hydrofobní impregnace, kterou aplikují pomocí technologie GLP.

Nano impregnace oken a prosklených ploch je dvoufázová na lihové bázi. Tato tvz. nešpinavá úprava, je především vhodná pro skleněné výplně a okna se špatnou dostupností. Nejčastějším typem umývání, je provádění mytí, oken, výloh, čištění koberců Praha servisní čištění, které provádí nejen v Praze, ale ve všech obchodních centrech v České a Slovenské republice.

Dále provádí mytí, oken, výloh, čištění koberců Praha pro celou řadu stálých zákazníků v institucích, škol, kanceláří a úřadů. Zde umývají okna nárazově anebo opakujícím se 1x, případně 2x za rok. Díky jejich systému kontroly a kvality služeb je jejich práce perfektní.

02 Koberce44

Specializují se nejen na mytí oken a výloh včetně jejich impregnace, na mytí a čištění markýz-lamel-žaluzií, ale i na strojové čištění koberců a voskování podlah. Řeší po stavební úklid, odstraňování graffitů a provádí antigraffitové nátěry.

Nabízí také služby jako čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG – proti plísňovým nátěrem LSG dosáhnou toho, že zamezí tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezí  a odstraní stávající mikrobiální napadení.
4 x komentováno u “Kde v Praze najdete firmu na mytí oken a na mytí oken ve výškách malých i velkých rozsahů?

 1. Alice napsal:

  U nás na firmě to byla skvělá práce. Manžel se firmu A Servis Lipka moc pochvaloval.

 2. Marťa napsal:

  Páni! Teď už aspoň vím, koho objednat.

 3. Jan Klus napsal:

  Už jsme to s firmou A Servis Lipka zkusili. Byli jsme spokojeni. Doporučuji!

 4. Zamazalova napsal:

  Dá se ochránit nanoimpregnací i sprchový kout. Nejde mi doleštit a zůstává na sklech vodní kámen.

  Prosím o odpověď

  Zamazalova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *