Kdo kvalitně ošetří skla nanoimpregnací?

2

V našem malém městečku máme sportovní halu, která má prosklenou vrchní část boční stěny. Okna jsou ve výšce, a tak jsme si na jejich mytí povolali profesionální firmu, která se specializuje na mytí oken ve výšce a provádí aplikaci nanoimpregnace skla nátěrem GLP, který je vhodný na právě takto nedostupná místa.

01 GLP_sklo_hala_plošina

Skleněné výplně ošetřené touto impregnací se nemusí tak často umývat. Všechen usazený prach a nečistoty spláchne déšť. Vyhledali jsme si proto firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která aplikuje tuto nanoimpregnaci na prosklené plochy v Praze. Tato firma nám do druhého dne vypracovala finanční návrh. Ceny měla přijatelné a navíc měla k dispozici vysokozdvižnou plošinu, ze které bylo nutné umýt okna sportovní haly i z venkovní části.

Na přesně domluvený termín přijel tým profesionálních pracovníků a velmi zručně si poradili s vyčištěním oken. Na vnitřní okna měli speciální pojízdné lešení, ze kterého bez problémů dosáhli až na ta nejvyšší místa oken. Okna poté byla i s rámy během krátké doby perfektně umytá. Po jejich důkladném proschnutí nanesli pracovníci na skla nanoimpregnaci GLP, kterou pak rozleštili speciálním kotoučem. Práce to musela být hodně namáhavá, protože když jsem je sledovala, jak precizně a dlouho se dolešťuje impregnační nátěr, tak je z toho musely pořádně bolet ruce.

02 GLP_sklo_hala

Zaměstnanci této firmy mají skvělý přístup k práci. Však za ně A SERVIS také plně ručí. Určitě se příště už nebudeme rozhodovat, kterou firmu pozveme na renovaci našich podlah ve sportovní hale. A SERVIS totiž nabízí i úklidové služby, do kterých spadá i strojové čištění a voskování podlah. Ráda bych jim touto cestou za jejich skvěle odvedenou práci poděkovala. Tuto firmu také opravdu vřele doporučuji.

2 KOMENTÁŘE

 1. Je vhodná nanoimpregnace i na zimní zahradu – je v 1. patře a některá okna se nadají otevírat, takže jsou už rok nemyté a to nás trochu trápí.

  Děkuji za odpověď Ondra Brabec

  • Dobrý den, pane Brabci,
   ano, nanoimpregnace je vhhodná i pro zimní zahradu. Zároveň tento ochranný nátěr chrání i před nepříznivým vlivem UV záření. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

   S přáním pěkného dne
   Barbora Lelková, centrala@a-servislipka.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno