full screen background image

Kdo vám provede likvidaci, sanaci, čištění plísně? Odstranění, proti plísňové nátěry Praha

Součástí mého domu je i sklep, který je momentálně nevyužitý. Rozhodl jsem se tedy tam udělat menší tělocvičnu. Mít tělocvičnu byl vždycky můj sen, jen jsem neměl dost času a prostředků k uskutečnění. Teď jsem se ale rozhodl konečně si sen splnit, jenže k mému zklamání jsem zjistil, že se mi ve sklepě na zdech objevila plíseň. To se do mého plánu zrovna moc nehodilo. Potřeboval jsem si s ní nějak poradit. Okamžitě jsem vyhledal pomoc. Pamatoval jsem si, že kolegyně v práci nedávno zmiňovala nějakou úklidovou firmu, se kterou byla spokojená, tak jsem ji poprosil o číslo. Jednalo se o firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o., likvidace, sanace plísně Praha která, jak jsem se dozvěděl, úspěšně odstraňuje i plísně.

18819765 - concrete wall with black mold

Doma jsem je přivítal velmi brzy. Přijeli a vrhli se do práce. Když mě pak přivedli k hotovému, čekal jsem, že ve sklepě bude nedýchatelno. Po nátěru ale nebyl skoro žádný zápach a stěny jen zářily čistotou. A nátěr nebyl viditelný. Řekli mi, že by nátěr měl vydržet asi 6 let, kdy bude chránit mé stěny před nepříjemnou plísní. Další 4 roky pak bude fungovat v omezené míře. A místnost můžu začít používat klidně hned.

Byl jsem rád, že mi firma A SERVIS dokázala tak ohromně rychle pomoct, byl jsem plísní ve sklepě velice zaskočen. Nedokážu si představit, jak bych si s tímto problémem poradil sám. Vím, že zbavit se plísně v interiéru je velký boj, ale úklidová firma A SERVIS si s tím poradila na jedničku. Všem, kteří potřebují pomoc s podobným problémem, tuhle firmu vřele doporučuji.

Likvidace a čištění posprejovaných fasád, odstraňování graffiti a antigraffiti ochrana Praha

S přibývající subkulturní formou výtvarného projevu – graffiti, je na místě seznámit se i s prevencí, jak se zbavit sprejerských výtvorů nadobro. Málokdo ví, že se dají graffiti odstranit, natož se před nimi spolehlivě chránit, a to s pomocí antigraffiti nátěru.

Při odstraňování graffiti Praha z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 – 90 %. Postupuje se tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní tvary. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstraňování graffiti z neošetřených povrchů se může odstranit i barva fasády.

Prevencí před vandalismem tohoto typu je nechat si nanést na povrch antigraffitovou ochranu, která zajistí následné odstranění graffiti se 100 % výsledkem. Antigraffiti nátěr je možné aplikovat ve více vrstvách na různé typy povrchů a plastů. AGO se nenanáší na sklo, průhledný polykarbonát a leštěné kovy. Antigraffiti nátěry lze aplikovat na plochy při venkovní teplotě nad 10 °C. Na hladké plochy se většinou aplikují 3 vrstvy AGO a u porézních fasád je nutné nanést 6-12 vrstev AGO. Antigraffitovou ochranu je možné nanést i na marmolit, na který se aplikuje 3-5 vrstev.

17899740 - abstract drawing graffiti on a street wall

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti Praha, jako jediná v České republice garantuje funkčnost antigraffitové ochrany za nejnižší cenu za m2. Jako jediná je schopna zajistit servisní práce po aplikaci AGO. To znamená, je-li váš majetek poškozen po nanesení ochrany, tak pracovníci firmy provedou servis a graffiti odstraní. Protože byla ochrana vlivem odstranění porušena, pak je na místě provést jednorázový nátěr, a tím je AGO opět plně funkční. Takto provedená práce je bezkonkurenční a AGO tak vydrží 4 až 6 let. Tuto službu nabízí A SERVIS v ČR nejlevněji a je schopna na jakémkoliv místě v České a Slovenské republice, nově i v Rakousku odstranit graffiti do 14 dnů v jakémkoliv rozsahu. Tato podmínka servisního čištění a odstraňování je pro zákazníky zakotvena ve smlouvě o dílo.

Postup odstraňování graffiti je následovný: pokud se objeví na fasádě graffiti, tak ho pracovníci A SERVISU odstraní a na místo, na kterém bylo graffiti odstraněno, tak je nanesen nový plát AGO – zdarma, jelikož bylo oslabeno činností A SERVISU. Teto postup je ekonomicky velice přijatelný a konkuruje permanentním nátěrům.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *