Kombe smoothie s ženšenem je zdravou svačinkou

0

Ono se to řekne jíst zdravě. Jenže jak se máte ke zdravému stravování postavit, když na vaření není čas a většinu jídel konzumujete mimo domov? I na cestách se dá jíst zdravě. Kouzlo spočívá v tom, že nesáhnete po první čokoládové sušence v supermarketu, ale budete mít v batohu či kabelce připravenou zdravou náhradu.

Touto zdravou náhradou může být třeba smoothie. Jejich popularita v poslední době stoupá. Prostřednictvím smoothie totiž přijmete spoustu vitaminů, přitom si ještě pochutnáte. A dá se skvěle vzít na cesty!

Smoothie v kapsičce na cesty

Když jste doma, můžete si smoothie umixovat k snídani či svačině sami. Na cestách se spolehněte na již připravené kapsičky – třeba na Kombe smoothie.

Tato kapsička vyráběná v České republice byla vyvíjena více než rok. Tak dlouho její tvůrci ladili chuť, aby ji přivedli k dokonalosti. Na složení se nešetřilo, a tak je základem mango, které pak doplňují banán, ananas, pomeranč a mandarinka. Už tahle porce ovoce slibuje lákavou chuť a spoustu vitaminů. Přidanou hodnotou tohoto smoothie je však ženšen. Kapsička obsahuje extrakt ze šestiletého červeného ženšenu, který je nejúčinnějším a nejcennějším ženšenem na světě. Ve smoothie se prostě skrývá jen to nejlepší.

Rychlá svačinka kdykoliv během dne

Kombe smoothie neobsahuje žádný přidaný cukr, sladká chuť je zapříčiněná pouze obsaženým ovocem. Jedna kapsička má pouhých 298 kJ/70 kcal, takže se nemusíte bát, že byste si vyčerpali velkou část svého denního kalorického příjmu. Smoothie je vhodné pro vegetariány i vegany, obsahuje pouze rostlinné ingredience. Nenajdete v něm lepek, laktózu, žádná přidaná aromata ani barviva. Jelikož se nemusí skladovat v lednici, pohodlně si ho s sebou vezmete opravdu kamkoliv, třeba i na celodenní výlet. Takovou zdravou svačinku, co vám dodá energii, určitě oceníte.

Kombe smoothie lze pořídit přímo na e-shopu Kombe.cz nebo na PureDistrict.cz. Prodávají se i větší cenově zvýhodněná balení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno