full screen background image

Kvalitní české povlečení pro moderní ložnici

povleceni

Při výběru povlečení se tradičně dbá na jeho materiál, správné rozměry a barevné provedení. Má velký vliv na kvalitu našeho spánku i vzhled místnosti. Nabídka je dnes neuvěřitelně široká a není problém najít to, které zcela vyhoví našim představám, nebo se jim alespoň značně přiblíží. Sladěná ložnice lahodí oku, a navíc se v ní mnohem lépe spí.

 

České povlečení je klasika

Dnes není problém narazit na kvalitní české povlečení za přijatelnou cenu, které je praktické, krásné a vydrží časté praní. Sehnat se dají přikrývky a povlečení ve standardních rozměrech i v prodloužené délce, což zajistí pohodlný spánek i dlouhánům. Máte velkou peřinu a sháníte na ni povlečení? To už je také běžně dostupné a velká přikrývka rozhodně není určena jen pro manželskou postel. Skvěle se do ní zachumláte a zůstanete přikrytí, i když se v noci převalujete sebevíc.

 

Snadná údržba

Možná nedáte dopustit na klasické bavlněné povlečení. Na tom není nic špatného, i když údržba je trochu náročnější včetně nezbytného žehlení. Hledáte alternativu, která ušetří čas i práci? Ložní prádlo, které jen sundáte ze šňůry a můžete jej ihned povléct? Krepové povlečení toto přání do puntíku splní. Dozajisté si jej zamilujete. Podobně praktické je mikrovlákno. Téměř se nemačká, je jemné na dotek, neuvěřitelně rychle schne a bonusem je jistě jeho vhodnost pro alergiky. Flanel, satén, damašek, bambusová vlákna… možností je ještě daleko více.

 

Originální vzhled

Nuda a šeď nejsou v moderních ložnicích na místě. Vždyť sehnat lze téměř jakýkoliv potisk nebo barevnou kombinaci. Širokou škálu možností ocení i děti, které si zamilují české povlečení s jejich oblíbenými hrdiny, zvířátky a pohádkovými postavičkami. Určitě je na místě vybrat jim ložní prádlo veselých barev, aby se jim líbilo.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *