Kvalitní kancelářská židle je nejen účelná, ale zároveň dělá maximum pro vaše zdraví

0

Rozhodli jste se, že je načase koupit si novou kancelářskou židli do vaší pracovny? Anebo ji potřebujete pro děti, které tráví hodiny u psaní úkolů, a pak u počítače? I v případě, že jen chvilkově usedáte k psacímu stolu, luštíte u něj své oblíbené křížovky, čtete noviny a podobně, zasloužíte se kvalitní a pohodlné sedění. Kde vybírat a do jaké židle s důvěrou investovat?

Jak vybrat židli, když sezením trávíte spoustu hodin denně?

Zaměstnanci v kancelářích, lidé na home-office, studenti i další, stráví sezením u psacího stolu a počítače denně spoustu hodin. Pokud nemají kvalitní kancelářskou židli, po relativně krátké době už několika měsíců, mohou pociťovat bolesti hlavy, zad, ale i končetin od páteře a špatného držení těla nebo špatné opory.

Jestli usedáte ke stolu na více hodin denně, určitě zvolte kancelářskou židli, která je na kolečkách, má nastavitelnou výšku sezení, nastavitelné područky i polohu zad. Myslete i na hlavovou opěrku, i ta může být nastavitelná, avšak nemusí, a nastavitelnost sklopení sedací části. Židle musí mít dostatečnou nosnost. Raději si připlaťte za kvalitní materiál, který vám bude sloužit dlouhá léta, než ušetřit, ale ihned zjistit, že jste až tak dobře nekoupili.

Ke chvilkovému sezení

Máte naproti sobě místo pro zákazníky? Anebo sedíte u PC krátký čas za den, a také máte PC stůl nebo kancelářský stůl v obýváku, kde chcete reprezentativní vzhled židle? V těchto případech můžete volit i kancelářské židle bez područek, hlavové opěrky, bez koleček a podobně. V každém případě ale i tak by se vám mělo dobře sedět.

Bohatá nabídka kancelářských židlí v mnoha barvách, stylech, z různých materiálů, na vás čeká v e-shopu eshopist.cz. Podívejte se sami a vyberte si pohodlnou a kvalitní model.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno