full screen background image

Kvalitní peněženka – nerozlučný společník na cesty

Dámské a pánské peněženky jednoznačně patří k nejpoužívanějším doplňkům vůbec. Proto by při jejich výrobě měl být kladen důraz především na kvalitní a odolné materiály. Koneckonců jejich úkolem je ochránit naše nejcennější věci – peníze, doklady, šeky a další důležité materiály.

Při nákupu peněženky máme ale oproti jiným doplňkům velkou výhodu: není třeba, abychom ji předtím nezbytně drželi v ruce. Navíc obvykle nezačínáme s čistým štítem, ale už předem pracujeme s představou o její velikosti, uspořádání, vzhledu nebo barevnosti. Rozhodování při nákupu je tak podstatně jednodušší.

 

Vyberte si peněženku tak, aby vám dlouho vydržela

Měnit peněženku každých pár měsíců z důvodu rozbitého zipu nebo proděravělé kapsičky na mince je otravné. Chvíli totiž trvá, než si na tu novou zvyknete a fronta za vámi mezitím několikrát naroste do nevídaných rozměrů. Dámská kožená peněženka je dobrou volbou všude tam, kde hledáte kvalitu a praktičnost s dlouhou výdrží. Vůbec ale nemusí být nudná, naopak. Kůže je dobrým plátnem pro mnoho technik a může klidně vesele zářit barvami i vzory. Prohlédněte si například kolekci od známého britského výrobce MISS LULU.

Pánská kožená peněženka má většinou jiné ambice. Jejím úkolem je vylepšit každodenní život svého nositele a to často po dlouhá léta. Muži kožené výrobky milují – zrají totiž stejně kvalitně jako víno a čas jim na kráse neubírá, ale místo toho jim dodává přirozenou patinu a eleganci.

 

Když peněženku nepotřebujete…

Také platíte všude kartou a o občanku a další nezbytnosti nosíte jednoduše po kapsách? Pak se vám bude určitě hodit pouzdro na doklady, které všechny vaše důležité věci ochrání a bezpečně uloží. Bez problémů se do něj vejdou nové doklady i všechny druhy karet.

TIP: Máte karet tolik, že už se v nich sami nevyznáte, a navíc je jen těžko vměstnáte do své současné peněženky? Využijte pouzdro na karty, kde si všechny platební i věrnostní plastové obdélníčky přehledně a prakticky srovnáte a už nikdy nebudete muset nic složitě hledat.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *