Látky, z nichž si ušijete moderní, teplé, sportovní šaty, kalhoty i halenky

0

Patříte k ženám, které rády šijí pro sebe i své blízké? Tímto způsobem se dají vyrobit jedinečné a originální kousky oblečení, jež vám budou ostatní závidět. Navíc díky bohaté nabídce látek si můžete vybrat typy s potiskem, plastickým vzorem, pružné, pevné, nepromokavé, lesklé… Záleží jen na vás, co si chcete vlastnoručně vyrobit.

Teplákové šaty nesmí chybět žádné ženě

Že ještě nemáte teplákové šaty, které jsou aktuálně k dostání snad ve všech kvalitních obchodech s dámskou módou? Anebo jedny máte, ale něco jim chybí, a tak si je chcete ušít po svém? Moderní teplákovina metráž se vyznačuje kvalitou, barevností, velmi příjemným pocitem při doteku, jemností… Nejenže si z ní vyrobíte šaty, ale použít ji můžete i na tepláky pro sebe či děti, lehkou, tenčí mikinu s kapucí i bez ní.

Děti také teplákovinu milují. Velmi dobře se v ní hraje, jezdí na kole, je poddajná, nikde nás neomezuje. A také se velmi dobře udržuje, což u dětského oblečení každý ocení.

Ušijte si i vypasované šaty

Kromě pohodlných volných šatů z teplákoviny byste si měly určitě pořídit úplet metráž a ušít si šaty i z něj. Ať už jste štíhlounká nebo máte kila navíc, upnutější top nebo šaty zvýrazní naše přednosti. Každá žena má nějakou přednost, ať už ňadra, zúžení v pase, hezký zadeček. Podtrhněte své přednosti právě úpletem. Skvělé je i kombinovat materiály a u šatů použít úplet např. na část trupu, sukni našít z jiného materiálu, který bude větší zadeček a silnější nohy hezky krýt.

Mnoho látek, z nichž ušijete oblečení pro sebe i malé děti, ale také vybavení do domácnosti nebo ven, jako jsou venkovní podsedáky, stříšky na kočárek a podobně, najdete na takoy.cz. Podívejte se a vyberte si ty nejhezčí. Nabídka je tak obsáhlá, že určitě najdete to pravé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno