Máte strach z ročního vyúčtování? My vás ho zbavíme!

0

Zimní počasí už nám klepe na okna a start topné sezony už je také tady. Její dřívější začátek s sebou nese samozřejmě větší odběr plynu, elektřiny nebo enormně narůstající spotřebu tuhých paliv. A to znamená vyšší výdaje a větší finanční zátěž pro rodinný rozpočet. Ani vy určitě nechcete platit více, než je třeba. Nikdo z nás nechce platit více, ale jak tomu zabránit?

 

Ideální řešení, 3 v 1.

Spojení kvalita versus cena je pro mnoho lidí stále důležitá. Jejich prioritou jsou co nejlepší služby za přiměřené náklady.

 

A jak to funguje ve skutečnosti?

Nejspíš nevíte, že díky populární výměně oken uspoříte pouhých 8,8% nákladů na topení. To je 27 000 Kč na každé uspořené procento.

To zateplení fasády je trochu výhodnější. Potěší vás sníženými náklady na topení až o 44%. A na kolik vás vyjde jedno procento úspor? Zhruba 10 tisíc korun.

Absolutním best of je v tomto ohledu zateplení podlahy na půdě. Může ušetřit až úžasných 33 % nákladů na topení. Přitom investice je minimálních – pouhých 5,5 tisíce korun na procento úspor. Se systémem MAGMARELAX získáte zkrátka efektivitu, kvalitu za opravdu skvělou cenu!

 

Izolace střech

Hodiny fyziky nás poučily, že ohřátý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru. A když najde skulinku, jednoduše zmizí do povětří.

Kvalitní izolace i členitých prostor je často technologicky náročná. Není dovoleno příliš zasahovat do konstrukce a zároveň zajistit dostatečnou vrstvu i v nepřístupných prostorách. Příkladem lehčí konstrukce jsou vazníkové střechy. Tady není vůbec možné účinně rozprostřít vrstvu izolačních rohoží kvůli špatnému přístupu a složitosti. Systém foukané minerální vlny MAGMARELAX®si však i takto složitou střechu poradí během několika hodin práce.

Všechny střechy bytových domů oplývají zpravidla konstrukcemi vhodnými k dodatečnému zateplení. To zajistí výrazné snížení nákladů za vytápění se systémem MAGMARELAX® a to doopravdy rychle. Návratnost tohoto opatření je rychlá a patří mezi nejvýhodnější kroky v úspoře energie.

Izolace stropu

Izolační hmota MAGMARELAX® je i nejlepší metodou izolace stropu. Obvykle se provádí nafoukáním do dutin vyplněných vzduchem nebo půdních meziprostor. Právě tudy z obytných místností uniká nejvíce tepla.

Foukaná izolace utěsní i ty nejmenší mezery a její aplikace je velmi jednoduchá. Hadice ze speciálního přístroje umístěného na nákladním voze, žene materiál do prostoru, který chceme zaizolovat. A to vše bez zbytečného hluku a nepořádku za běžného provozu domácnosti. Obejdete se i bez většího vyklízení půdy. Dělníci nenadělají nepořádek a vše skončí za pár hodin.

Izolace podlahy

Oblíbený stropní systém MAGMARELAX® je zároveň ideálním způsobem izolace podlahy u půd rodinných domků či obytných domů. Jeho hlavními přednostmi jsou především lehkost, přesnost, variabilnost a vysoká únosnost.

To vše je zajištěno nášlapnou vrstvou z OSB desek na pero a drážku. Samotná konstrukce je hotova za jeden den a poté se už jen zafouká.

Vy poté můžete ihned svou půdu využívat jako skladovací prostor nebo jako šikovné místo pro sušení prádla. Díky izolaci podlahy půdy objevíte i další možnosti. Nic už nestojí v cestě vaší vysněné dílně nebo letnímu bytu. A to vše bez zbytečného zatížení domu pokládkou těžkých izolačních desek a lití betonové podlahy.

Neváhejte, a ještě dnes vyplňte nezávazný formulář na našich internetových stránkách a najděte řešení svých účtu ještě před Vánoci. Navíc získáte příjemnou 15% slevu jako dárkem pro Vás!
Více na
www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno