Mějte nohy v zimě v teple

0

Sníh je krásný a každý rok si přejeme, aby nasněžilo a my si mohli užít bílou zimu. Když se však vločky objeví, nad romantikou zvítězí praktická stránka a řešíme spíše špatnou sjízdnost na silnicích nebo studené nohy. Na zimu je potřeba se připravit, pak si i sníh můžete užívat.

Většinou nás první sníh zaskočí. I když třeba v předpovědi počasí na sněžení upozornili, i když při pohledu do kalendáře už máme Martina za sebou, stejně nás sněhová nadílka překvapí. Většinou během dne, kdy jsme v práci třeba jen v lodičkách nebo plátěných teniskách, protože taková zima přece ještě není a na přeběhnutí do práce to stačí. Někdy místo sněhu přijde mráz a pak oceníme, že máme nohy v teple a nemusíme se bát nastydnutí. Oblíbené jsou trendy kotníkové kozačky, které se hodí k legínám, sukni i džínám a nohy v nich máme jako v bavlnce. Sníh nebo mráz nás tak už nemají šanci překvapit a pokud v nich chcete mít neodolatelné nohy, zvolte variantu na podpatku.

Pokud se zatím do sněhu nechystáte nebo dáváte přes zimu přednost spíše praktičnosti a celý den jste díky pracovním povinnostem na nohou, vyberte si pohodlné dámské polobotky. Ty jsou vhodné i pro podzim a jaro, vypadají velmi elegantně a kombinovat jdou téměř s jakýmkoli outfitem. Na výběr jsou klasické polobotky i ty s módním zdobením, jako jsou střapce nebo metalické odlesky. Pak můžete běhat celý den po pracovních schůzkách, nákupech nebo památkách na poznávacím zájezdu a chlad nemá žádnou šanci.

Obuv na podzim či zimu vybírejte spíše s rezervou ve velikosti, protože většinou nosíme teplejší ponožky, než v létě a jak si pamatujeme už od pouček maminek a babiček, v malých botách snadněji mrznou nohy. Vyberte si proto velikost, ve které se vám bude pohodlně chodit a zimu vám už nemůže nic překazit. Vyrazte na vánoční svařené víno s kamarádkami nebo si užijte romantickou večerní procházku se svým milým, nohy vás určitě zábst nebudou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno