full screen background image

MLÝNEK NA MASO OD GORENJE. PRAKTICKÝ POMOCNÍK, KTERÉHO OCENÍTE.

Pokud jste milovníky čerstvě umletého masa, pak rozhodně oceníte šikovné a výkonné mlýnky na maso od Gorenje. V těchto produktech se skloubí funkčnost spolu s elegancí a moderním vzhledem.

Mlýnky na maso od Gorenje hravě zvládnou domácí sekanou, ale i klobásy a některé vám dokonce připraví i zdravé šťávy z ovoce a zeleniny. Vybrat si můžete hned z několika typů i tvarů.

Gorenje MG2000XE mlýnek na maso, který skvěle padne i do menší   kuchyně, díky svým rozměrům. Je snadno skladovatelný v jakémkoli prostoru. Dokáže umlít až 2,2 kg masa za minutu, díky čemu ušetříte čas. Práce s tímto mlýnkem je jednoduchá a rychlá. Obsahuje dva nástavce na mletí masa a jeden nástavec na přípravu klobás. S praktickým posunovačem se vám nikdy nestane, že budete muset na maso příliš tlačit. Praktická je i funkce zpětného chodu, která se vám při mletí masa může hodit.   Samozřejmostí je snadná údržba, nástavce stačí vyjmout a vyčistit pod tekoucí vodou. Stabilitu zajišťují přísavné gumové nožičky. A speciální jištění ochrání motor před poškozením v případě zablokování. Modrý indikátor vás informuje o provozu přístroje a určitě vás potěší i možnost okamžitého zastavení motoru, to vše pro lepší bezpečnost.

cena: 2 990 Kč

 

Gorenje MG1800SJW disponuje totožnou kapacitou mletí masa a má společné i ostatní funkce, ale navíc odšťavní čerstvé ovoce a zeleninu na výrobu zdravých džusů. Takže ho můžete směle používat po celý rok. Tento skvělý pomocník u vás nebude rozhodně zahálet a připraví vám jak domácí mletá masa, tak i skvělé ovocné a zeleninové šťávy.

cena: 2 999 Kč
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *