full screen background image

Moderní způsob hlídání dětí: Hlídací agentury!

V dnešní uspěchané době je zcela běžné využívat hlídacích služeb, zvláště když nemáme možnost požádat o pomoc babičku nebo kamarádku. Důvodů je mnoho. Ať jde o pracovní povinnosti nebo důležité schůzky. Možná si chcete jen vyšetřit nějaký čas pro sebe a pro relaxaci, kterou si po těžkém pracovním týdnu rozhodně zasloužíte. Svoji nepřítomnost ale v takovém případě musíte nahradit zodpovědnou osobou, se kterou bude vaše dítě v bezpečí a spokojené.

 

Ověřené reference posílí vaši důvěru a dodají vám klid

Při výběru chůvy můžete zvolit soukromé inzerce, ale v takovém případě se vystavujete riziku, že nebudete mít dostatečné podklady pro ověření jejích předchozích zkušeností (více na toto téma zde). Agentura pro hlídání dětí je lepší volba, protože své chůvy důkladně prověřuje ještě před jejich přijetím a zařazením do databáze. Získáte tak nejen absolutní jistotu a důvěru, ale především si budete jistí, že své dítě necháváte s kompetentní osobou, která se o něj dobře postará.

dít

Nedělejte si starosti s časem ani výběrem

Agentura na hlídání dětí dokáže zajistit výběr za vás a předem vytipovat pro vás vhodnou paní na hlídání. Ve své databázi snadno najde tu pravou chůvu pro vás, ale i pak máte právo si její postup prověřit a přivést domů svému dítěti chůvu, která je vám skutečně sympatická. Díky hlídání dětí od agentury Slunečnice se můžete spolehnout na skutečné odborníky a přitom ušetřit čas, který byste nad sháněním chůvy strávili. Jen vy a pouze vy znáte svoje dítě skutečně dokonale a opět jenom vy můžete rozhodnout o tom, komu jej svěříte. Dejte na sympatie, když vám paní na hlídání v nějakém ohledu není sympatická, nepouštějte ji ani ke svým dětem.

Zvykání musí být postupné a nenásilné

Jestli chcete, aby si vaše dítě zvykalo snadněji na to, že není s vámi ale s chůvou, rozhodně ho do ničeho nenuťte. Zároveň se mu však snažte nenásilně ukázat, že může vložit důvěru i do cizího člověka, pokud je s vámi zadobře a správně se o něj stará. K tomu dopomůže občasné posezení a konverzace s najatou chůvou, aby dítě vidělo především vaši důvěru k ní. Pak ji bude samo snadněji respektovat. Skutečně profesionální chůva na hlídání dětí nebude trvat na tom, aby s ní dítě setrvávalo, pokud se necítí v její přítomnosti dobře. Vyzkoušejte i možnost bezplatně strávené hodiny, abyste měli šanci posoudit, zda o najatou chůvu vy i vaše dítě skutečně stojíte.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *