full screen background image

Mytí oken pro domácnosti a firmy

Firma A SERVIS LIPKA, s. r.o. realizuje čištění a mytí oken od roku 2000. Čištění a mytí oken v Praze zajišťuje firma pro mnoho klientů ze soukromé i firemní sféry. Může být provedeno jako jednorázové či nárazové vyčištění prosklených ploch nebo jako pravidelné a opakující se čištění a mytí. Součástí mytí oken je i kvalitní vyčištění okenních rámů a venkovních i vnitřních parapetů.

13888935 - luxury kitchen interior with green walls and stone floor and water view.

K dokonalému provedení čištění a mytí oken se využívá tzv. trik suchého leštění. Žádné leštící prostředky nejsou potřeba. Leští se pouze bavlněnou plenou.

Firma zajišťuje i čištění a mytí oken ve výškách a na těžko přístupných místech. Realizaci těchto zakázek zajišťují odborně proškolení zaměstnanci, kteří mají k dispozici i speciální techniku pro uskutečnění mytí oken ve výškách.

Za dobu působení si v oblasti mytí oken firma vybudovala velkou řadu významných zákazníků, pro které realizuje čištění, leštění a mytí oken. Tým profesionálních a odborných pracovníků vám zajistí velmi kvalitně provedenou práci tzn. vyčistí, odmastí všechny nečistoty a dokonale vyleští všechny prosklené části.

Nejčastějším servisním cyklem je mytí výloh 1x za 14 nebo za 30 dnů, ale také nepravidelně. K mytí oken se používají velmi kvalitní nástroje a pomůcky. Všem zákazníkům je zaručeno, že práce bude provedena pečlivě a bez jakéhokoliv poškození povrchů oken, výloh a jiných prosklených ploch.

Pokud je zapotřebí ze skleněných ploch odstranit ochranné folie, loga, banery, samolepky nebo odstranit a vyčistit reklamní či nedovolené polepy, jsou k tomuto použity korundové žiletky, které musí mít průměr minimálně 10 cm. Pomocí korundových žiletek lze odstranit bez poškrábání povrchu jakékoliv polepy z oken.

Zaměstnanci postupují tak, aby nedošlo k žádné škodě na ostatním majetku zákazníka, aby například znečištěná voda od umývání oken nepoškodila zákazníkovu malbu a podlahu.

Mytí oken jsou schopni zajistit v jakoukoliv denní dobu po celý rok. Firma A SERVIS se specializuje také na čištění žaluzií a markýz, rolet, lamel nebo na ošetření oken nanotechnologií.

Zašlý koberec? Koupit nový nebo ho nechat vyčistit?

Moje maminka je v invalidním důchodu se zády a obtížnější domácí práce už sama nezvládá. Snažím se ji samozřejmě pomáhat, ale jsou věci, na které nestačím ani já. Mamka bydlí již 15 let ve stejném bytě a koberec, který tam má, už je dost zašlý. Jsou na něm fleky, chlupy od kocoura a celkově už nepůsobí moc svěžím dojmem.

10293098 - family room in luxury home with fireplace

Rozhodla jsem se, že je na čase investovat, když ne do nového koberce, tak alespoň do jeho čištění. Mamka je hodně spořivá, a tak chvíli protestovala, ale nakonec jsem ji přemluvila a samozřejmě jsem jí slíbila i finanční pomoc.

Na internetu jsme našly odkaz na A SERVIS LIPKA s.r.o. Recenze byly velmi kladné, cena příznivá, a tak jsme se rozhodly je kontaktovat. Na čištění koberců jsme se s nimi domluvily na další týden. Čas měli dokonce i dřív, ale mamince se to nehodilo. Překvapila nás již jejich ochota a flexibilita. Působilo to velmi dobře a seriózně.

Když pánové přijeli, přivezli si sebou velký vysavač. Trochu jsme se s nimi zapovídaly. Zajímalo nás, čím koberce čistí apod. Poučili nás, o různých možnostech čištění, s tím, že oni využívají nejúčinnější strojovou metodu. A, že určitě nedoporučují extrakční metodu čištění koberců, po které zůstávají na kobercích fleky.

A SERVIS koberce čistí kotoučovým strojem a Bosch RTS chemii, a musím uznat, že  výsledek byl opravdu skvělý! Koberec byl čistý, vydezinfikovaný a celkově byl jeho vzhled oživený. I maminka byla velmi spokojená a peněz nakonec vůbec nelitovala. Zase má na nějakou dobu klid a koberec, který je teď měkoučký a jako nový, si nemůže vynachválit.


TAG


3 x komentováno u “Mytí oken pro domácnosti a firmy

 1. Petra Staníčková napsal:

  Zdravím,

  koberce si od A Servisu Lipka také nechávám čistit. Někomu se možná ceny této služby mohou zdát poněkud vyšší, ale za ten výsledek to stojí. Pracovníci této firmy si vždy dávají velmi záležet a navíc se nemůže stát, že by koberec nějak poničili. Rozhodně nedoporučuji čištění koberců extrakční metodou. To je totiž to nejhorší, co svému koberci můžete udělat. Pokud jej chcete mít neustále krásný, nadýchaný a hloubkově vyčištěný, tak rozhodně kontaktujte A Servis Lipka. Tato firma je totiž opravdu nejlepší!!!

 2. Františka Ledecká napsal:

  Zdravím,

  ráda bych se zeptala, zda vaše firma A Servis nabízí i jednorázové mytí oken. Děkuji za odpověď.

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den paní Ledecká,

   naše firma A Servis Lipka nabízí i jednorázové mytí oken. Stačí jen kontaktovat naši centrálu a domluvit si termín.

   Přeji hezký den.

   Barbora Lelková
   A Servis Lipka, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *